Reagujte bez životopisu

Firemní asistentka / asistentka managementu

team lidských zdrojů Lagerris a.s.

Místo práce
Hybernská 2134, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás
Jsme společnost zabývající se developerskou činností, investicemi, a mnohými jinými činnostmi napříč odvětvími. Společnost má za sebou několik desetiletí úspěšného působení na trhu. Investuje převážně na Slovensku a v České republice.

Hledáte stabilní zaměstnání? Jste ochotni čelit výzvám? Zvládáte dělat více věcí zároveň? Umíte mít věci rychle hotové? Pokud dostanete důležitý úkol, zvládnete ho samostatně a efektivně? Baví Vás různorodá práce?

Nabízíme výjimečnou příležitost pro schopnou, inteligentní, čestnou a optimistickou osobu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Melko Boharčíková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4811488  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc