Nemecká pracovná zmluva od 18,32€/hod+Denne 50€diety Netto

team KRAFT GmbH

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
18,32 EUR/hod.Práca na nemeckú pracovnú zmluvu od 18,32€/hod+Denne 50€diety Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie kabeláže v obytných a priemyselných budovách
-výstavba rozvodných skríň s kabelážou
-zavádzanie kabeláže priemyselných zariadení (napr. mostové a portálové žeriavy, stroje a zariadenia) a ich uvedenie do prevádzky

Stabilná dlhodobá spolupráca počas celého roka.
V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie blízko firmy.
Každodenná starostlivosť a podpora nášho tímu.
Podpora a vedenie administratívnej dokumentácie s firmou.
Osobná podpora (ak je to potrebné).
Plná podpora vo vašom osobnom a profesionálnom rozvoji.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naša spoločnosť má zastúpenie v celom Nemecku. Sme odborníci v oblasti hľadania zamestnania (nemecká pracovná zmluva), dočasného zamestnávania, brigád a priameho sprostredkovania práce pre živnostníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Odborná prax je žiaduca.
Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike.
podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009.
Vyhláška (§21, §22, §23).
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu.
Manuálna zručnosť.
Vodičský preukaz sk. B.
Znalosť Nemeckého jazyka- Dohovorim sa.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nadezda Kovacova
Tel.: +4915156545347
E-mail: poslať životopis
ID: 4814817  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 18,32 EUR/hod.