Reagujte bez životopisu

Hľadáme kontrolóra s technickým zameraním na STK a expertízu na vozidlá do Nemecka (Berlin, Hamburg,Leipzig,Frankfurt,Bielefeld,Neu-ulm...

team KRAFT GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadpriemerný plat, skvelý tím a oveľa viac! Staňte sa súčasťou tímu KRAFT - momentálne hľadáme :

Technik STK, Kontrolór, Expert na vozidlá (m/ž/d)

Náplň práce:

  • Vykonávanie posudzovania stavu a hodnotenia ojazdených motorových vozidiel
  • Odhad hodnoty vozidiel na základe trhovej hodnoty a systému výpočtu ocenenia
  • Posúdenie a výpočet škody

Ďalšie typické príklady náplne práce:

  • Vykonávanie technickej kontroly vozidiel
  • Príprava a spracovanie dokumentácie

Budete vykonávať prácu v tíme

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Preskúmanie a posúdenie stavu vozidiel
  • Vykonanie technickej kontroly vozidiel

Typická pracovná doba pre pozíciu je 8 hodín denne, 5 dní v týždni.

  • Získate denné diety vo výške 14,00 € na činnosti služieb v teréne a platené ubytovanie s raňajkami, čo znamená, že sa môžete sústrediť na vašu prácu bez starostí o stravovanie a ubytovanie.
  • Dostanete firemné vozidlo, ktoré vám uľahčí cestovanie na pracovné miesta a umožní vám byť flexibilný pri plnení vašich úloh od Pondelka do Piatku.
  • Máme trvalý pracovný pomer s dobrým pracovným výkonom, takže sa nemusíte obávať neistoty pracovnej pozície.
  • Nmecká pracovná zmluva na dobu neurčitú, nadpriemerná mzda na základe kolektívnej zmluvy iGZ a letný a vianočný bonus a 30 dní dovolenky zaručujú, že vaše výsledky budú adekvátne ohodnotené.
  • Dostanete bezplatné firemné výhody od známych značiek.
  • Budete mať každodennú starostlivosť a podporu od nášho tímu a plnú podporu pre váš osobný a profesionálny rozvoj, pretože si vážime našich zamestnancov (m/ž/d) a individualitu každého jednotlivca.
  • Okrem uvedených benefitov vám tiež ponúkame možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja vašich zručností a schopností.

Absolvované odborné vzdelanie v automobilovom priemysle, ako aj niekoľkoročná odborná prax v oblasti oceňovania vozidiel.
Vodičský preukaz triedy B a ochota pracovať v teréne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Moderní HR experti. teamKRAFT - to sme my. Našou superschopnosťou je urobiť z vašej profesie vašu profesiu. Každý deň spájame ľudí a firmy. Náš tím zabezpečuje a umiestňuje kandidátov v oblasti kancelárií, priemyslu, remesiel a informačných technológií. Ale oveľa dôležitejšie pre nás: kto ste? Prihláste sa teraz! Nájdeme prácu, ktorá vám vyhovuje!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Absolvovali ste odborné vzdelanie v automobilovom priemysle
  • Máte niekoľkoročnú odbornú prax v oblasti oceňovania vozidiel
  • Máte technické zameranie na STK a expertízu na vozidlá
  • Máte vodičský preukaz triedy B
  • Ste ochotní pracovať v teréne

Naša spoločnosť má zastúpenie v celom Nemecku. Sme odborníci v oblasti hľadania zamestnania (nemecká pracovná zmluva), dočasného zamestnávania, brigád a priameho sprostredkovania práce pre živnostníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nadezda Kovacova
Tel.: +4915156545347
E-mail: poslať životopis
ID: 4811837  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac