Administrátor internej logistiky

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Turany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti/prax a bude konzultovaná na pohovore. Ak Vás ponuka oslovila, kontaktuje nás a individuálne zhodnotíme podmienky pre Vás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kandidát, ktorý má chuť pracovať v strojárskej výrobnej spoločnosti? Hľadáš pracovnú pozíciu, pri ktorej môžeš realizovať svoje skúsenosti, nápady a zlepšenia? Chceš sa podieľať na zavádzaní pravidiel a systému internej logistiky? Neprekáža ti práca na vysokozdvižnom vozíku? Ak si na dané otázky odpovedal kladne, tak hľadáme práve TEBA!

Náplňou tvojej práce bude:
* Nastavenie a optimalizácia procesov internej logistiky
* Zavádzanie nových metód do riadenia internej logistiky
* Nastavenie a sledovanie 5S pravidiel a princípov
* Riadenie a sledovanie dohodnutých KPI stanovených pre interný proces
* Značenie regálov vo výrobe, vytváranie štandardov
* Plánovanie, sledovanie a riadenie projektov v rámci oddelenia logistiky
* Príprava komponentov pre pracoviská podľa plánu výroby
* Kontrola naskladnenia a zaskladnenia (dovoz a odvoz) vstupného materiálu
* Riadenie zaskladnenia hotových dielov a polotovarov do skladu (fyzicky aj systémovo)
* Práca na vysokozdvižnom vozíku
* Riadenie a koordinácia tímu skladníkov a materiálových zásobovačov
* Kontrola a nastavenia systému skenovania čiarových kódov pre presuny polovýrobkov a materiálu na jednotlivé lokácie
* Tvorba a aktualizácia písomných a pracovných postupov pre hlavné činnosti internej logistiky
* Príjem, výdaj, inventúra, pohyby materiálu/výrobkov medzi pracoviskami

* Individuálny osobný rozvoj
* Finančné bonusy v prípade vlastných inovácií
* Flexibilný pracovný čas
* Home office po dohode s nadriadeným
* Firemný mobil
* Príjemné pracovné prostredie a kolektív
* Stravovanie priamo v spoločnosti
* MultiSport karta
* Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
* Nové, moderné priestory
* Technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* Práca na zaujímavých produktoch a projektoch
* Parkovanie priamo pred spoločnosťou
* Kuchynka a obedy zabezpečené priamo v priestoroch spoločnosti
* Prestávky na občerstvenie/kávu
* Zabezpečený pitný režim na pracovisku
* Vonkajšie sedenie pre zamestnancov v peknom a upravenom prostredí firmy
* Vianočné balíčky pre zamestnancov
* Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
* Odmena za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 100 - 1000€

Informácie o výberovom konaní

pracovná pozícia vhodná pre muža

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika v strojárskej spoločnosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • VŠ / SŠ s maturitou - zameranie obchod, logistika, doprava
  • Anglický jazyk – výhodou
  • Skúsenosti v oblasti internej logistiky a riadenia team-u minimálne 2 roky
  • Skúsenosti so systémom plánovania výroby
  • Znalosť strojárskych procesov
  • Skúsenosť s ERP riadenou výrobou
  • Samostatnosť pri riešení úloh
  • Logické myslenie
  • Zmysel chápať priority
  • Aktívny prístup k zvyšovaniu efektivity pracovných činností
  • Schopnosť prebrať zodpovednosť
  • Riadiace a organizačné schopnosti
  • Prispôsobenie sa tímovej práci

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Rosypalová
Tel.: +421 908 915 283
E-mail: poslať životopis
ID: 4474561  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac