Inšpektor kvality

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany
Od 1 000 EUR/mesiacOd 1.000 eur/mes + 150 eur/mes variabilná zložka. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti/prax a bude konzultovaná na pohovore. Ak Vás ponuka oslovila, kontaktuje nás a individuálne zhodnotíme podmienky pre Vás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva kontroly výrobkov formou merania pomocou štandardných meradiel a vizuálnej kontroly
  • Dáva podnet na zastavenie procesu výroby v prípade zistenia výskytu chybných výrobkov s cieľom predísť ďalším stratám z dôvodu nedodržania požadovanej kvality
  • Podieľa sa na rozhodnutí o závažnosti odhalených chýb a o možnosti opravy chybných výrobkov
  • Spracováva meracie protokoly
  • Podieľa sa na zaškoľovaní pracovníkov v otázkach dodržiavania kvality výroby
  • Vykonáva produktový a procesný audit
  • Ponúkame prácu a možnosť zaučiť sa na meranie 3D virtuálnou realitou, 3D scanerom a 3D Faro arm.

* Možnosť kariérneho a platového rastu vzhľadom na zvyšovanie kvalifikácie a certifikácie z oblasti kvality
* Možnosť certifikácie NDT a odborného zaučenia priamo v spoločnosti
* Príjemné pracovné prostredie a kolektív
* Stravovanie priamo v spoločnosti
* MultiSport karta
* Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
* Nové, moderné priestory
* Technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* Práca na zaujímavých produktoch a projektoch

Informácie o výberovom konaní

Možnosť odborného zaučenia priamo v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti z inšpekcie kvality v strojárskej výrobe -výhodou
  • V prípade kandidáta bez certifikátov NDT - všetky potrebné kurzy na zvýšenie kvalifikácie budú uhradené na náklady Team Industries
  • Znalosť čítania technických výkresov
  • Certifikát interného auditora podľa ISO – výhodou
  • Dynamická technicky orienovaná osobnosť
  • Orientácia na detaily, uvedomenie si kvality a potrieb zákazníka

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3867688  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac