900 - 1 500 EUR

Procesný inžinier

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Vaňovská 1189, 038 53 Turany
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plánuje a riadi projekty oddelení vo výrobe spolu s ostatnými procesnými inžiniermi (zvarovňa, brúsiareň, montáž, laser, ohraňovacie lisy)
* Pravidelne monitoruje a vyhodnocuje výsledky projektov a organizuje kroky k neustálemu zlepšovaniu a rozvoju spoločnosti
* Overuje BOM/BOW
* Vytvára technologické postupy a pracovné inštrukcie
* Optimalizuje a racionalizuje výrobné procesy
* Technická podpora vo výrobe pri odlaďovaní výrobkov
* Úzko spolupracuje s výrobou ako aj s ostatnými oddeleniami
* Zodpovedá za aktuálnosť kmeňových dát
* Analyzuje všetky výrobné procesy LEAN metódami na dosiahnutie štíhlej výroby
* Vytvára štandardizáciu výrobných procesov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900EUR + variabilná zložka na základe výkonov, plat závisí od skúseností

* príjemné pracovné prostredie a kolektív
* mobilný telefón
* notebook
* príspevok na dovolenku
* a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanické opracovanie / programovanie / výrobné technológie/procesný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie s maturitou - strojárska priemyslovka, prípadne vysokoškolské vzdelanie so zameraním na mechanické opracovanie / programovanie / výrobné technológie/ priemyselné inžinierstvo
- Praktické skúsenosti s tvorbou technologických postupov na mechanické opracovanie - návrhy prípravkov a spôsoby opracovania
- Základy odbornej terminológie v anglickom jazyku
- Schopnosť čítania technických výkresov

Ostatné požiadavky:
- Logické a analytické myslenie, schopnosť pracovať s dátami
- Iniciatívnosť v prinášaní nových vecí, otvorenosť k zmenám
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Schopnosť motivovať a riadiť ľudí

TEAM INDUSTRIES is closely cooperating with number of customers e.g. Bombardier Transportation, Alstom Transport, Atlas Copco Airpower and Atlas Copco Portable Energy, Volvo CE, MATEC, Agie Charmillers, Coherent Siemens AG, Assembleon.
TEAM INDUSTRIES is an important Belgian Group and known to be a contracted partner for niche best-in-class sheet metal manufacturing and mechanical assemblies production locations in Slovakia.

We have long term contracts with important end customers in equipment and machine building, railway, graphical and medical industry with A-customers: ABB, Atlas Copco, BOBST, Volvo, Siemens, Schneider, Bombardier, Alstom, GE, +GF+. For TEAM INDUSTRIES future growth in key technologies we make strategic investments in CNC laser cutting and bending Trumpf, 3D Laser welding KUKA, Certified manual and Robot welding ABB, 3D measuring FARO Gluing/riveting Connecting, in house high end Surface Treatment Powder painting , Wet paint, Shot blasting, Screen print, and complex visual assemblies with certified quality controls

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vaňovská 1189
038 53 Turany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Rosypalová
Tel.: +421 908 915 283
E-mail: poslať životopis
ID: 2495075   Dátum zverejnenia: 2.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900EUR + variabilná zložka na základe výkonov, plat závisí od skúseností