Procesný inžinier

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Vaňovská 1189, 038 53 Turany
900 - 1 500 EUR/mesiacod 900EUR + variabilná zložka na základe výkonov, plat závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plánuje a riadi projekty oddelení vo výrobe spolu s ostatnými procesnými inžiniermi (zvarovňa, brúsiareň, montáž, laser, ohraňovacie lisy)
* Pravidelne monitoruje a vyhodnocuje výsledky projektov a organizuje kroky k neustálemu zlepšovaniu a rozvoju spoločnosti
* Overuje BOM/BOW
* Vytvára technologické postupy a pracovné inštrukcie
* Optimalizuje a racionalizuje výrobné procesy
* Technická podpora vo výrobe pri odlaďovaní výrobkov
* Úzko spolupracuje s výrobou ako aj s ostatnými oddeleniami
* Zodpovedá za aktuálnosť kmeňových dát
* Analyzuje všetky výrobné procesy LEAN metódami na dosiahnutie štíhlej výroby
* Vytvára štandardizáciu výrobných procesov

* príjemné pracovné prostredie a kolektív
* mobilný telefón
* notebook
* príspevok na dovolenku
* a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanické opracovanie / programovanie / výrobné technológie/procesný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie s maturitou - strojárska priemyslovka, prípadne vysokoškolské vzdelanie so zameraním na mechanické opracovanie / programovanie / výrobné technológie/ priemyselné inžinierstvo
  • Praktické skúsenosti s tvorbou technologických postupov na mechanické opracovanie - návrhy prípravkov a spôsoby opracovania
  • Základy odbornej terminológie v anglickom jazyku
  • Schopnosť čítania technických výkresov

Ostatné požiadavky:
  • Logické a analytické myslenie, schopnosť pracovať s dátami
  • Iniciatívnosť v prinášaní nových vecí, otvorenosť k zmenám
  • Schopnosť prevziať zodpovednosť
  • Schopnosť motivovať a riadiť ľudí

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Rosypalová
Tel.: +421 908 915 283
E-mail: poslať životopis
ID: 2495075  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacod 900EUR + variabilná zložka na základe výkonov, plat závisí od skúseností