Poď pracovať k nám ako lakovač

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Vaňovská 1189, 038 53 Turany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
10 - 12 EUR/hod.SZČO fix od 10 eur/hod. + variabil 2 eur/ hod. Zamestanec fix od 5,75 eur/hod. + variabil 2 eurá/ hod. + sťažený príplatok 0,862 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k nám ako lakovač pre našu zákazkovú výrobu a staň sa súčasťou nášho tímu! Chýbajú Ti skúsenosti? Neváhaj, všetko potrebné Ťa naučíme.

Čo od Teba očakávame:

* prípravu výrobkov pred lakovaním a nanášaním farieb
* mokré lakovanie
* kontrolu kvality nalakovaných komponentov
* zaskladňovanie hotových výrobkov
* opravy poškodených miest
* starostlivú úpravu povrchov pred nanášaním farby a prípravu farby
* navešovanie a zvešovanie dielcov
* vypisovanie kariet

Ešte váhaš? Čítaj ďalej!

Čo Ti ponúkame:

*príspevok zamestnávateľa na DDS III.pilier vo výške 15€/mesiac
* bezplatné prémiové lekárske benefity Diagnose.me
* bonusy na základe produktivity
* multiSport karta
* práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
* nové, moderné priestory
* technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* práca na zaujímavých produktoch a projektoch
* parkovanie priamo pred spoločnosťou
* kuchynka a obedy zabezpečené v priestoroch spoločnosti
* prestávky na občerstvenie/kávu
* zabezpečený pitný režim na pracovisku
* vonkajšie sedenie pre zamestnancov v peknom a upravenom prostredí firmy
* vianočné balíčky pre zamestnancov a ich deti
* vitamínové balíčky
* organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
* výborný pracovný kolektív
* odmena za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 100 - 1000€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť.
Dobrý zdravotný stav.
Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou.

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Horemužová
Tel.: +421907544462
E-mail: poslať životopis
ID: 1595975  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.