Produktový inženýr - relokační bonus 50.000 Kč

TE Connectivity

Místo práce
Kuřim, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Produktový inženýr je zodpovědný za technické parametry výrobku od fáze uvedení do výroby až do jejího ukončení. Jedná se o automobilové kontakty a konektory, pro které jsou hlavními výrobními technologiemi tváření kovů a jejich povrchové úpravy, vstřikování plastů a ruční i automatická montáž. Product Engineer se věnuje jak konstrukci, tak projektovému managementu ve smyslu zajištění komunikace s výrobními i podpůrnými odděleními a se zákazníkem. Aktuálně otevřená pozice je zaměřená na produkty z oblasti Hybrid and Electric Mobility Solutions (HEMS).

Co bude Vaší náplní práce?
- Definice produktů
- Vývoj nových verzí produktů a změny designu na základě interních požadavků nebo požadavků zákazníka s ohledem na náklady, kvalitu a dodržení termínů
- Příprava tolerančních studií, příprava D-FMEA
- Objasnění technických detailů ve spolupráci s obchodním/marketingovým oddělením a zákazníkem, zajištění konstrukčních cílů
- Příprava a vedení projektu společně s výkresovou dokumentací
- Řízení produktových změn (změny revizí) a variací nových produktů
- Podpora přípravy PPAP, koordinace validace produktu a uvolňování do výroby
- Přímá technická podpora výrobních oddělení

Jak si představujeme ideálního kandidáta?
- VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
- Dobrá znalost výkresů a výkresové dokumentace, konstrukce, výrobních technologií
- Dobrá znalost 3D CAD programů (my pracujeme v CREO)
- Základní znalost standardů kvality v oblasti automobilového průmyslu (QS 9000; TS 16949)
- Aktivní znalost AJ pro ústní i psanou komunikaci, vytváření dokumentace atp.
- ŘP sk. B – aktivní řidič pro případ služební cesty

Na co se můžete těšit jako náš zaměstnanec?
- 13. plat a další bonusy
- Odměna za doporučení zaměstnance
- GIP – do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5 % roční mzdy
- Příspěvek na dojíždění
- Poskytujeme štědrý příspěvek na penzijní připojištění
- Oběd za pár korun. Zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
- Pružná pracovní doba
- Týden dovolené a další volné dny navíc
- Výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta
- Vzdělání a rozvoj, zdravotní péče
- Z-box (nechte si zboží doručit až do práce přes Zásilkovna.cz)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4164846  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc