Senior Quality Engineer

TE Connectivity

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?
• Zlepšování a zkvalitňování naši výroby
• Řešení kvalitativních problémů a reklamací, nastavování nápravných akcí
• Koučink a vedení mladších kolegů (zasvěcování do tajů kvality)
• Vedení vlastních projektů či spolupráce na projektech
• Aktivní účast během zákaznických či systémových auditů

Co požadujeme?
VŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti na pozici inženýra kvality min. 5 let
• V oblasti kontroly kvality již nejste nováčkem a už víte co to obnáší?
Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, Ishikawa, 5 WHY) a znalost norem VDA a ISO TS 16949
• Tyto pojmy znáte velmi důvěrně a máte pocit, že už Vás v této oblasti nemůže nic překvapit
Schopnost vézt podřízené a sdílet nabyté zkušeností
• Rádi předáváte získané zkušenosti a informace se zápalem, lehkostí a nadhledem?
Aktivní znalost AJ
• Angličtina bude zásadní pro Vaši každodenní práci, a to jak v mluvené, tak psané formě.
Komunikativnost
• Spolupracovat budete s velkým množstvím lidí, od kolegů, specialistů z různých oborů, techniků až k našim zákazníkům.
Prezentační dovednosti
• Prezentování výsledků bude samozřejmou součástí Vaší práce.
Odolnost vůči stresu
• Může se stát, že práce se sejde najedou více. Důležité je umět se zaměřit na prioritní úkoly a řešení problému ke spokojenosti našich zákazníků.

U nás se máte opravdu na co těšit:
• Velmi zajímavé platové hodnocení (až 50 – 60 000Kč)
• 13. plat
• Každoroční bonus (GIP) – až do výše 5% roční mzdy
• Služební notebook a mobilní telefon
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené + další volné dny pro důležité chvíle (svatba, narození dítěte, stěhování apod.)
• Příspěvek na dojíždění až do výše 2500 Kč
• Štědrý příspěvek na penzijní připojištění
• A spousty dalších benefitů jako jsou: výhodná Multisport karta, wellness, výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaši rodinu, bankovní služby, příspěvek na stravování…

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 4079533  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc