Account Manager

TE Connectivity Slovakia s.r.o

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje od 2000EUR + 30% ročný bonus. Finálna výška bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a kontrola všetkých predajných činností týkajúcich sa zákazníka
  • Kontrola zmlúv so zákazníkmi a koordinácia s právnymi a inými zúčastnenými oddeleniami
  • Poskytovanie všetkých relevantných informácií/údajov pre interný proces S&OP
  • Byť konktným bodom pre zákazníka, budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkom
  • Zodpovednosť za plnenie regionálnych ročných plánov, ako aj za ďalšie definovanie regionálnej stratégia
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, spracúvanie cenových ponúk, vyjednávanie podmienok
  • Vypracovanie, implementácia a realizácia plánov za účelom presadenia produktov spoločnosti s cieľom naplnenia požiadaviek zákazníkov.
  • Forecats, sledovanie KPI metrík

• Budovať svoj kariérny profil v oblasti Account Management-u
• Práca v profesionálnom nadnárodnom tíme
• Motivujúce ohodnotenie
• Zázemie v stabilnej spoločnosti
• Možnosť odborne sa vzdelávať
• Aktuálny balík benefitov
• Firemné auto aj na súkromné účely
• Práca z domu

Prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy zaslali v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • technické vzdelanie
  • praconá skúsenosť na obdobnej pozícii je nutná
  • schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej maticovej organizácii
  • strategické a taktické myslenie a analytické schopnosti
  • schopnosť nadviazať vzťahy na všetkých úrovniach
vynikajúce interpersonálne a komunikačné zručnosti
  • plynulá znalosť anglického jazyka v písomnej aj ústnej forme
  • základné znalosti systému SAP
  • znalosť LeanPD
  • schopnosť cestovať cca 30% z pracovného času (primárne zahraničné destinácie)

TE Connectivity Ltd. je globálny technologický a výrobný líder, ktorý vytvára bezpečnejšie, udržateľnejšie, produktívnejšie prepojenie s budúcnosťou. Už viac ako 75 rokov naše riešenia v oblasti konektivity a senzorov, testovaných v tých najdrsnejších prostrediach, umožňujú pokrok v doprave, priemyselných aplikáciách, medicínskych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a automobilovom priemysle.

Kontakt

ID: 4667313  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac