Logo TE Connectivity Slovakia s.r.o

Procesný inžinier (automatizácia)

TE Connectivity Slovakia s.r.o

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacMzda od 1.600€ mesačne a závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukončil si práve VŠ v oblasti priemyselného inžinierstva alebo elektrotechniky? Ponúkame Ti zaujímavú rolu v oblasti inžinieringu pre globálnu technologickú a výrobnú spoločnosť. Keď sa plnohodnotne zaučís, tvojou pracovnou náplňou bude:

• Podpora výrobného procesu v oblasti inžinieringu
• Spolupráca pri nábehu nových projektov, spolupráca pri inštalácii strojov a zariadení
• Spolupráca s oddelením IT v oblasti sieťoveho pripojenia a vzdialenej správy strojov
• Starostlivosť o stroje a zariadenia – nastavovanie, prípadné opravy elektrických častí strojov, úpravy programov
• Spolupráca pri tvorbe špecifikáciií pre nové stroje a zariadenia
• Návrhy drobnej automatizácie pri riešení problémov vo výrobe
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi strojov pri riešení problémov
• Aktualizácia a zálohovanie programov od strojov
• Spolupráca, benchmarking s partnerskými závodmi v rámci Európy
• Podpora výroby s cieľom zvýšiť produktivitu a znížiť množstvo zmetkov v procese

• Budovať svoj kariérny profil v oblasti inžinieringu v globálnej spoločnosti
• Práca v profesionálnom tíme
• Motivujúce ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
• Zázemie v stabilnej spoločnosti
• Možnosť odborne sa vzdelávať
• Aktuálny balík benefitov
• Finančný príspevok v prípade relokácie do RS
• Uhradíme certifikáciu § 22 Odborná spôsobilosť pre prácu elektrotechnika

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie
Nasledujúce skúsenosti z Tvojej študentskej stáže alebo brigády sú vítané:
• Skúsenosti z inžinierskych činností v priemyselnom prostredí - prostredie automtovie výhodou
• Skúsenosti v oblasti automatizačných prvkov ( snímače, regulačné prvky, PLC,…)
• Znalosti programovania PLC sú vítané
• Skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie a elektrotechnických schém
• Znalosť jedného z dvoch jazykov Anglický jazyk a Nemecký jazyk písmom aj slovom
• Ochota príležitostne cestovať do zahraničia (Nemecko)

TE Connectivity Ltd. je globálny technologický a výrobný líder, ktorý vytvára bezpečnejšie, udržateľnejšie, produktívnejšie prepojenie s budúcnosťou. Už viac ako 75 rokov naše riešenia v oblasti konektivity a senzorov, testovaných v tých najdrsnejších prostrediach, umožňujú pokrok v doprave, priemyselných aplikáciách, medicínskych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a automobilovom priemysle.

Kontakt

ID: 4616858  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac