Inžinier kvality

TE Connectivity Slovakia s.r.o

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
asap
Od 1 600 EUR/mesiacMzda od 1.600€ mesačne v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš súčasný tím kvalitárov o skúseného inžiniera kvality s praxou.

Tvojou zodpovednosťou bude:
  • udržiavanie a zlepšovanie systému manažérstva kvality (SMK) podľa normy IATF16949 a noriem radu ISO 9001, 14001
  • dodržiavanie politiky kvality a cieľov kvality
  • monitorovanie systému manažérstva kvality s cieľom určiť kde sú zlepšenia potrebné
  • metodické vedenie zamestnancov organizácie pri tvorbe dokumentácie systému manažérstva kvality, vč. výrobno-technologickej dokumentácie
  • účasť na zákazníckych auditoch, auditov SMK, riadi a vykonáva interné audity
  • zodpovednosť za úroveň kvality činností, procesov, realizovaných produktov a poskytovaných služieb, ako i spokojnosti zákazníka a zainteresovaných strán
  • komunikácia so zákazníkom: reporting zákazníkovi v požadované forme ( 8d-Report, PDCA)
  • evidovať a koordinovať realizáciu prijatých nápravných a preventívnych opatrení
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií

• Budovať svoj kariérny profil v oblasti inžinieringu v globálnej spoločnosti
• Práca v profesionálnom tíme
• Motivujúce ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
• Ročný bonus
• Zázemie v stabilnej spoločnosti
• Možnosť odborne sa vzdelávať
• Aktuálny balík benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžiniering, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IATF 16949 - Pokročilý
VDA - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosť z prostredia automotive výhodou
  • Anglický jazyk – aktívne
  • znalosti z oblasti riadenia Kvality
  • znalosť noriem ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3
  • pokročilá znalosť nástrojov Kvality
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • dôslednosť a pedantnosť, technické myslenie
  • schopnosť tímovej práce
  • samostatnosť

TE Connectivity Ltd. je globálny technologický a výrobný líder, ktorý vytvára bezpečnejšie, udržateľnejšie, produktívnejšie prepojenie s budúcnosťou. Už viac ako 75 rokov naše riešenia v oblasti konektivity a senzorov, testovaných v tých najdrsnejších prostrediach, umožňujú pokrok v doprave, priemyselných aplikáciách, medicínskych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a automobilovom priemysle.

Kontakt

ID: 4386921  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac