Operátor výroby

TE Connectivity Slovakia s.r.o

Miesto práce
Rimavská Sobota
Mzdové podmienky (brutto)
3,72 EUR/hod.výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSŤ ZAMESTNANCA:
  • za uplatňovanie a plnenie požiadaviek noriem IATF 16949 a ISO 9001 vo vykonávaných činnostiach realizačných procesov výroby/realizácie produktov
  • za kvlitnú a precíznu výrobu určených komponentov
  • za plnenie všetkých úloh uložených nadriadeným
  • za dodržiavanie požadovaných výrobno-technologických postupov a parametrov pre výrobu/realizáciu produktu v zmysle príslušnej výrobno-technologickej dokumentácie (pracovné inštrukcie, fotodokumentácia, technické normy a pod.)
  • za vykonávanie predpísanej kontroly pri vykonávanom pracovnom kroku v súlade s dokumentovanými postupmi v pracovných inštrukciách a Control planoch
  • za dodržiavanie pracovného režimu, výrobnej, technologickej a pracovnej disciplíny a požadovanú kvalitu realizovaných činností súvisiacich s výrobou/realizáciou produktu
  • za vedenie dokumentovaných definovaných záznamov z výroby/realizácie produktu v zmysle príslušných pracovných inštrukcií a ostatnej súvisiacej dokumentácie
  • za riadenie nezhodného produktu v procese výroby/realizácie produktu v súlade s procesmi M2 a S4
  • za plnenie ďalších úloh a činností vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality definovaných v príslušnej dokumentácii systému organizácie
  • za poriadok a čistotu na svojom pracovisku, dodržiavanie pracovného času, za používanie určených OOPP a primeranú starostlivosť o ne
  • za dodržiavanie zásad BOZP, PO, ŽP na pracovisku v zmysle platnej legislatívy, bezpečnostných predpisov a dokumentácie systému manažérstva kvality (SMK)
  • za plnenie ďalších úloh uložených nadriadeným zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • precíznosť
  • manuálna zručnosť
  • zmysel pre detail
  • zodpovednosť

TE Connectivity Ltd. je globálny technologický a výrobný líder, ktorý vytvára bezpečnejšie, udržateľnejšie, produktívnejšie prepojenie s budúcnosťou. Už viac ako 75 rokov naše riešenia v oblasti konektivity a senzorov, testovaných v tých najdrsnejších prostrediach, umožňujú pokrok v doprave, priemyselných aplikáciách, medicínskych technológiách, energetike, dátovej komunikácii a automobilovom priemysle.

Kontakt

ID: 4102459  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,72 EUR/hod.