Stavbyvedúci /Projekt manažér

TDT Construction s.r.o

Miesto práce
179, 082 42 Bzenov, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Práca na príprave a vedení stavby, riadenie a koordinácia pridelených stavebných prác, zabepečenie služieb potrebnych pre realizaciu stavby
-dohľad nad kvalitou a priebehom realizovanych prác, prerozdelvanie úloh zamestnancom
-kontrola výkonov subdodávateľa z hľadiska kvality, množstva a ceny,
-dohľad nad dodržiavaním termínov, kvality a hospodárskeho vysledku
-zodpovednost a dodrziavanie platných predpisov a noriem
-spracovanie dokumentácie a podkladov vedenia stavby

Zazemie v silnej spoločosti so zahraničnou účasťou
-perespektívne výhody a hodnotenie
-perespektívne výhody profesionálneho rozvoja

Uchadzači o pracovnú pozíciu svoje životopisy a žiadosti zasielajte na adresu : [email protected]
Odpovedať budeme len vybraný uchadzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-zodpovednosť
-flexiblita
-organizačné schopnosti
-komunikatívnosť
-proaktívny prístup

Spoločnosť TDT Construction, s.r.o je moderná stavebná spoločnosť realizujúca širokú škálu stavebných projektov zameriavajuca sa na výstavbu rodinných a bytových domov. Počas pôsobenia na slovenskom a zahraničnom trhu za sebou nechala sériu uspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúeností. Základom je pre nás kvalita stavebných prác, organizačných procesov,zodpovednoť, pristup ku klientovi ako aj projektu samotnému. Kladieme dôraz na profesionalitu a spolahlivosť, pretože dobre meno a dôvera klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2737072  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou