Development manager / Manažer vývoje

TDK Electronics s.r.o.

Místo práce
Šumperk, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jakou Vám nabízíme příležitost?

V roli manažera vývoje spolupracujete s předními světovými výrobci segmentu automotive, spotřební elektroniky, medicíny, průmyslu a dalšími společnostmi, které využívají naše feritová jádra ve svých aplikacích. Máte zodpovědnost za vývoj feritových jader dle specifikací zákazníka a zavedení těchto výrobků do výroby. Součástí Vaší nové role je také vedení a podpora týmu vývojářů a dvou laboratoří na výrobu a měření vzorků. V průběhu roku také navštívíte sesterská vývojová centra ve světě a budete mít možnost vycestovat do zahraničí na konference a veletrhy.

Jako ideální kandidát byste měl být vystudovaný elektroinženýr, případně inženýr matematicko-fyzikální fakulty se znalostmi elektro a mít prokazatelné schopnosti v oblasti řízení projektů. Měl byste mít praxi z oblasti elektrotechniky (obvody, simulace vlastností, měření...). Zkušenost s vedením menšího týmu a plynulá angličtina psanou i mluvenou formou je pro Vás samozřejmostí.

Jste zkušený leader s vášní pro vývoj? Přihlaste se a využijte tuto zajímavou příležitost! Nabízíme konkurenceschopné mzdové ohodnocení, roční bonus, komplexní balíček benefitů a příležitost pracovat s talentovanými týmy na špičkových projektech.

Vaše klíčové úkoly jako manažera vývoje:

  • vyvíjet a zavádět nové výrobky dle specifikací zahraničních zákazníků
  • řídit sedmičlenný tým elektroinženýrů a laborantů
  • zodpovídat za laboratoř měření elektromagnetických vlastností
  • mít na starost laboratoř výroby vzorků s CNC stroji
  • cestovat do zahraničí do sesterských společností a k zákazníkům
  • účastnit se světových veletrhů a konferencí několikrát do roka

Vaše důležité znalosti a dovednosti:

  • VŠ elektrotechnické, případně matematicko-fyzikální
  • anglický jazyk – plynulá znalost písemnou i mluvenou formou
  • praxe v oblasti elektrotechniky
  • praxe s vedením týmu
  • zkušenosti s projektovým řízením

Proč pracovat právě pro nás?

  • podílíte se na vývoji špičkových moderních aplikací našich výrobků v automotive, medicíně, green energy…
  • budete mít příležitost cestovat po světě a spolupracovat s týmy ze zahraničí
  • dostanete roční bonus a odměny za dokončené projekty
  • poskytneme relokační příspěvek

a nabídneme Vám benefity jako 25 dní dovolené, služební mobil a notebook, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování a zdravé krabičky, Multisport kartu, akce pro zaměstnance a rodiny a další…

Pojďme se potkat a probrat více informací o naší nabídce a Vašem profilu!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4582776  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc