Špecialista miezd a personalistiky (skrátený úväzok)

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.8.2023; prípadne dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie finálneho kandidáta. Uvedená základná mzda je minimálna úroveň mzdy pri danom pracovnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista miezd a personalistiky. Pozícia je obsadzovaná na 75% úväzok, teda na 6hodín denne.
Nakoľko sme malý tím, spoločne pracujeme na viacerých projektoch. Preto aj tvoja agenda bude pestrá a zaujímavá.

Čo bude tvojou náplňou práce?
• vedenie a spracovanie mzdovej agendy (cca 180 zamestnancov),
• výpočet miezd, spracovanie podkladov pre učtáreň,
• komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, zmeny, ročné zúčtovania, povinný podiel štátu, a ďalšie), prípadné opravy výkazov v SP a ZP,
• administratívne činnosti mzdového oddelenia (spracovanie exekúcií, zrážky zo mzdy, stravného, potvrdenia o príjme, ...),
• správa organizačného manažmentu v SAPe,
• poskytovanie poradenstva v oblasti mzdovej agendy,
• príprava zmluvnej dokumentácie a evidencia zamestnaneckých spisov,
• vedenie evidencie benefitov a lekárskych prehliadok,
• ďalšie administratívne činnosti v rámci celého HR oddelenia.

Na čo sa u nás môžeš tešiť?
15% zamestnanecká zľava na celý náš sortiment,
5 dní dovolenky nad rámec zákona,
• stravný lístok v hodnote 5,10 eur eur za každý odpracovaný deň (zamestnávateľ prispieva 80%),
káva a zákusok zadarmo pri návšteve nášho obchodu na deň,
• skvelá káva a čaj na pracovisku zadarmo,
1 kg kávy každý mesiac alebo široký výber nápojov podľa tvojej chuti zadarmo,
• finančný príspevok 400 eur ročne na Cafetériu,
životné a úrazové poistenie zamestnanca,
• dni dobrovoľníctva - 2 dni v roku sa môžeš venovať dobrovoľníckym aktivitám v rámci pracovnej doby,
skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich.

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika a mzdové účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Čo by ste mali spĺňať?
  • predchádzajúce skúsenosti so spracovaním miezd v stredne veľkej spoločnosti minimálne 3 roky
  • práca s MS Office (Excel na úrovni pokročilý)
  • predchádzajúca skúsenosť s organizačným manažmentom v SAPe VÝHODOU
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • samostatnosť a schopnosť riešiť problémy
  • proaktivita a flexibilita
  • vedieť si stanoviť priority
  • byť tímovým hráčom

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Minda
E-mail: poslať životopis
ID: 4578857  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac