Hľadáme Vedúcu/Vedúceho predajne do Tchibo obchodu v Trenčíne

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
NC Laugaricio, Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 280 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu od 1100 EUR a mesačné/kvartálne bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás sa môžeš stať ozajstným kávovým expertom a naplno si rozvinúť svoj komunikačný talent a aktívny prístup k zákazníkom.
Dôraz kladieme na to, aby sa u nás zákazníci cítili dobre a radi sa k nám vracali. Preto trávime väčšinu času práve pri nich a radíme im pri nákupoch.

Čo je náplňou práce Vedúcej/Vedúceho ?

• vedenie obchodného teamu,
• motivovanie a rozvíjanie odborných schopností, zručností teamu,
• vedenie predajnej štatistiky, inventúr, inventúrnych kontrol,
• zostavovanie plánu pracovných zmien v závislosti od potrieb (v súlade so Zákonníkom Práce),
• kontrola stavu zásob tovaru, doplňanie tovaru do regálov, príprava predajného pultu/priestorov,
• príprava úseku na podávanie kávy (mletie a príprava kávy),
• predaj spotrebného tovaru, práca s pokladňou, komunikácia so zákazníkom,
• starostlivosť o priestor predajne a skladu,
• administratívne riadenie predajne,
• školenie a doškľovanie tímu predajne Tchibo ohľadom sortimentu, podpory predaja.

Ako vyzerá náš pracovný deň?
O našu predajňu sa staráme nielen pred otvorením a po zatváračke, ale aj cez deň prijímame nový tovar a dopĺňame ho, aby u nás zákazník našiel vždy to, čo potrebuje.
Náš pracovný deň trvá spravidla 12 hodín, no naša pracovná doba je flexibilná. Zväčša si vychutnávame 2-3 voľné dni cez týždeň ale aj cez víkend.

Všetko, čo potrebuješ vedieť, ťa naučíme v školiacom obchode v Bratislave
Koho to u nás bude baviť?
Každého, kto má rád obchod a predaj, kto sa nebojí aktívne osloviť zákazníka, poradiť mu a nájsť pre neho presne ten produkt, ktorý potrebuje a urobí mu radosť.
Kolegu, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a zapadne do nášho rodinného firemného prostredia.

Na čo sa môžeš tešiť?
  • vôňu a chuť kávy všade naokolo,
  • zamestnanecké zľavy na celý náš sortiment,
  • 5 dní dovolenky navyše,
  • občerstvenie na pracovisku - počas pracovnej zmeny môžeš vypiť neobmedzené množstvo kávy,
  • kávové poukážky každý mesiac - balenie kávy alebo široký výber nápojov podľa tvojej chuti zadarmo,
  • finančný príspevok na Cafetériu v hodnote 400 eur ročne,
  • odborné školenia v oblasti prípravy kávy, predajnej stratégie, komunikačných zručností, atď.,
  • dni dobrovoľníctva - 2 dni v roku sa môžeš venovať dobrovoľníckym aktivitám v rámci pracovnej doby,
  • skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich.

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie ľudí

Počet rokov praxe

3

• SŠ vzdelanie,
• prax (2 roky a viac) v oblasti predaja,
• príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti,
• ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch,
• skúsenosti s prácou „na nohách“.

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliána Bocková
E-mail: poslať životopis
ID: 4532154  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac