Špecialista marketingu pre Tchibo obchody

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Marketingového oddelenia hľadáme nového parťáka alebo parťáčku na pozíciu Špecialista marketingu pre Tchibo obchody.
Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude (ako už názov napovedá) zabezpečenie marketingovej podpory pre Tchibo obchody na Slovensku.

Na tejto pozícii budeš zodpovedať za:
• Spolutvorbu marketingového plánu aktivít s cieľom aktívne ovplyvniť návštevnosť a predaje v našich obchodoch
• Komunikáciu s nákupnými centrami a koordináciu vzájomných marketingových aktivít
• Zabezpečenie, riadenie a vyhodnocovanie promo aktivít v našich obchodoch
• Spoluprácu s mediálnou agentúrou, realizácia a koordinácia Radio kampaní, "redesign-y a opening-y" nových obchodov
• Prípravu promo materiálov, POS a letákov
• Marketingovú podporu pre naše Tchibo kútiky
• Spravovanie rozpočtov jednotlivých aktivít
• Úzka spolupráca s Regionálnymi manažérmi ako aj jednotlivými predajňami a účasť na spoločných poradách
• Pravidelné návštevy na pobočkách v rámci celého Slovenska

Na čo sa môžeš tešiť?
• zamestnanecké zľavy na celý náš sortiment,
• 5 dní dovolenky navyše,
• kávové poukážky každý mesiac - balenie kávy alebo široký výber nápojov podľa tvojej chuti zadarmo,
• finančný príspevok na Cafetériu v hodnote 400 eur ročne,
• odborné školenia
• dni dobrovoľníctva - 2 dni v roku sa môžeš venovať dobrovoľníckym aktivitám v rámci pracovnej doby,
• vôňu a chuť kávy všade naokolo,
• skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich.

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vzhľadom k veľkému počtu kandidátov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Koho to u nás bude baviť?
Každého, kto má rád obchod a predaj, kto sa nebojí aktívne osloviť zákazníka, poradiť mu a nájsť pre neho presne ten produkt, ktorý potrebuje a urobí mu radosť.
Kolegu, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a zapadne do nášho rodinného firemného prostredia.

Čo očakávame od vhodného kandidáta:
• aktívneho nadšenca s pozitívnym prístupom
• logické myslenie a schopnosť pracovať na komplexnejších zadaniach
• orientácia na detail a dodržiavanie termínov
• predchádzajúca skúsenosť 2 roky na obdobnej pozícii výhodou
• bežná znalosť programov MS office (Word, Excel, PowerPoint)
• zmysel pre tímovú spoluprácu
• znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou
• vodičský preukaz sk.B/aktívny vodič

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Minda
E-mail: poslať životopis
ID: 4421889  Dátum zverejnenia: 14.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac