Depot Supervisor / Trainer Nonfood

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1.950 EUR brutto/mesačne (skladá sa z fixnej mzdy a mesačných bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude robiť Depot Supervisor / Trainer Nonfood v Tchibe?
  • support pri nastavovaní procesov
  • koordinácia otvárania depotov v SR
  • koordinácia promoaktivít v SR a ČR
  • administratívna podpora Depot Managera
  • priame vykonávanie storecheckov depotov v SR
  • monitoruje trh
  • pravidelne reportuje

Čo Tchibo ponúka zamestnancom?
  • prácu v silnej, stabilnej a rastovo orientovanej spoločnosti s pôsobnosťou na celom Slovensku a čiastočne v Čechách a Poľsku
  • možnosť postupného rastu a profesionálneho rozvoja
  • profesionálne zaškolenie
  • služobný automobil, mobilný telefón, notebook

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Dovoľujeme si vyhradiť právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozmenie.

Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo by mal kandidát na tejto pozícii spľňať?
  • mal by mať prax a skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu, vedúceho predajne, zástupcu vedúceho predajne v reťazcoch
  • mal by byť spoľahlivý s vysokou mierou zodpovednosti
  • praoktívny k plneniu stanovených cieľov
  • motivovanosť dosahovaním cieľov
  • time management, komunikačné zručnosti
  • zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a flexibilita

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 3792531  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.950 EUR brutto/mesačne (skladá sa z fixnej mzdy a mesačných bonusov)