Vianočná brigáda TCHIBO Trenčín - Dohoda o brigádnickej práci študenta (Predavač)

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
NC Laugaricio, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,70 EUR/hod (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí brigádnik na predajni?
  • príjem tovaru internetových objednávok zákazníkov
  • príprava internetových objednávok zákazníkom
  • dokladanie tovaru na predajnej ploche

Kandidát by mal byť flexibilný pracovať podľa nami zadaných pracovných zmien.

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je výhodou?
  • ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
  • zdravotný preukaz
  • skúsenosti s prácou "na nohách"

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 3528023  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,70 EUR/hod (brutto)