Frézar

TC CONTACT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 29, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacplat upravený podľa skúseností konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obrábanie na 3/4/5 osom frézovacom centre - podľa skúseností a pracovného pohovoru, systém Heidenhain

programovanie CNC stroja

možnosť CAM programovania

výroba súčiastok podľa technickej dokumentácie

dodatočná variabilná zložka platu
zákazková výroba - osobný technický rozvoj
dobrý kolektív
firemné akcie
možnosť vzdelávania a školení

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

aktívny prístup - návrhy pre zlepšovanie výrobných procesov
záujem o nové technológie
skúsenosti s obrábaním, materiálmi, technológiou

zákazková výroba, montáž a dodávky presných strojárenských dielcov, podskupín, jednoúčelových strojov a celkov určených pre komplexné technologické systémy v strojárskom a elektrotechnickom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4449104  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac