Servisný technik

TC CONTACT, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis strojov a zariadení pre zváranie plastov,
- práca s technickou dokumentáciou , čítanie elektro, pneu a hydrau. schém,
- správa a údržba technických zariadení a zabezpečenie ich prevádzkyschopnosti,
- montáž technologických podskupín (mechanická, elektro, pneumatika, hydraulika)
- príprava a podávanie správ zo servisných zásahov.

- služobný mobil
- notebook
- firemný pracovný odev a obuv
- preplácanie nadčasov a práce cez víkend (ak sa vyskytne)
- ak rád cestuješ a šoféruješ, u nás dostaneš možnosť
- služobný automobil
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku (nemecky/anglicky)
- kvalifikačný rast a príležitosť učiť sa nové veci
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu 26 rokov
- minimálna administratívna práca
- možnosť sebarealizácie
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- príplatok za projekty
- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem

Informácie o výberovom konaní

Z dôvodu expanzie firmy hľadáme servisných technikov
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 21, vyhláška 508
spoľahlivosť, samostatnosť, ochota cestovať
precíznosť, zodpovednosť, časová flexibilita
ochota učiť sa nové pracovné postupy
orientácia v technológii zvárania plastov je výhodou

zákazková výroba, montáž a dodávky presných strojárenských dielcov, podskupín, jednoúčelových strojov a celkov určených pre komplexné technologické systémy v strojárskom a elektrotechnickom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3760455  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1200 Eur