Horizontkár

TC CONTACT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 29, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obrábač kovov na horizontálnej vyvrtávačke
CNC horizontálna vyvrtávačka WHN 100 Q, TOS Varnsdorf

práca v 1 zmennej prevádzke

Atraktívne finančné ohodnotenie s príplatkami za výkonnosť

Informácie o výberovom konaní

Zamestnávateľ odpovie iba vybraným respondentom.
Ostatným uchádzačom prajeme veľa úspechov pri ďalšom hľadaní zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Vzhľadom na presnú kusovú výrobu vyžadujeme prax v obore strojárstvo min. 2 roky

zákazková výroba, montáž a dodávky presných strojárenských dielcov, podskupín, jednoúčelových strojov a celkov určených pre komplexné technologické systémy v strojárskom a elektrotechnickom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3308118  Dátum zverejnenia: 12.2.2018