Asistent vedúceho odboru integrovaných manažérskych systémov

TBB, a. s.

Miesto práce
Partizánska cesta 59, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 037 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy, ročná odmena. Výsledná mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon administratívnych prác podľa pokynov nadriadeného,
- participácia na riešení zákazníckych požiadaviek,
- pomoc pri udržiavaní integrovaných manažérskych systémov pozostávajúcich zo systému manažérstva kvality, environmentálneho manažérstva a systému riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- pomoc pri správe a riadení dokumentácie spoločnosti,
- participácia na internej a externej auditnej a kontrolnej činnosti

- možnosť kariérneho rastu,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- čiastočne možnosť práce na home office,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- Multisport karta

Vaše žiadosti spolu s priloženým životopisom posielajte na uvedenú poštovú alebo e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- dôslednosť, precíznosť
- komunikatívnosť
- skúsenosť s prácou v Lotus Notes výhodou

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Predajňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4774102  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 037 EUR/mesiac