Pomocný personál k obsluhe strojov a zariadení

TBB, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
4,82 EUR/hod.+ variabilné zložky mzdy (kvalifikačný príplatok, ročná odmena a ďalšie mesačné odmeny). 4,82 EUR/hod.+ variabilné zložky mzdy (kvalifikačný príplatok, ročná odmena a ďalšie mesačné odmeny). Výška mzdy je závislá od skúseností a osobnej angažovanosti uchádzača. Priemerná mzda pomocného personálu v roku 2023 na úrovni 940,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri obsluhe strojov a zariadení v troj a štvorzmennej prevádzke vo výrobnom polygrafickom podniku. Možnosť postupu na pozíciu odborného personálu (knihár, tlačiar).

- práca v stabilnej spoločnosti,
- moderné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- popoludňajší príplatok nad rámec Zákonníka práce
- stravný kupón pri 12 hodinovej zmene naviac
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- využívanie karty Multisport

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zašlite svoj profesijný životopis a žiadosť o zamestnanie na e-mail kontaktnej osoby. Do predmetu emailu prosím uveďte - Profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

preferované odborné vzdelanie- strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku výhodou

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Predajňová
E-mail: poslať životopis
ID: 2100106  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,82 EUR/hod.