Pomocný personál k obsluhe strojov a zariadení

TBB, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri obsluhe strojov a zariadení v troj a štvorzmennej prevádzke vo výrobnom polygrafickom podniku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,35 €/hod + variabilné zložky mzdy (dochádzkový bonus, kvalifikačný príplatok, ďalšie mesačné odmeny). Očakávaná priemerná mzda pomocného personálu v roku 2019 na úrovni 750,- €.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- moderné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- popoludňajší príplatok nad rámec Zákonníka práce
- stravný kupón pri 12 hodinovej zmene naviac
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- využívanie športových zariadení

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zašlite svoj profesijný životopis a žiadosť o zamestnanie na e-mail kontaktnej osoby. Do predmetu emailu prosím uveďte - Profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

preferované odborné vzdelanie- strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TBB, a. s.
Partizánska cesta 59
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Predajňová
Tel.: +421484307518, 0915/494738
E-mail: poslať životopis
ID: 2100106   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,35 €/hod + variabilné zložky mzdy (dochádzkový bonus, kvalifikačný príplatok, ďalšie mesačné odmeny). Očakávaná priemerná mzda pomocného personálu v roku 2019 na úrovni 750,- €.