Logo TBAU, s. r. o.

Odborník na stavbu: Stavbyvedúci Nemecko-Slovensko aj Asistent stavbyvedúceho

TBAU, s. r. o.

Slovensko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 4 000 EUR/mesiac➲ Variabilná zložka mzdy do výšky 1000€/ brutto ➲ Výška mzdy závisí od miesta výkonu práce (SR alebo zahraničie) ➲ Cestovné náhrady v zákonom stanovenej výške konkrétnej krajiny, napr. 45€/ deň pri vycestovaní do Nemecka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených Stavbyvedúcich na Medzinárodné Projekty!

Máte bohaté skúsenosti v stavebníctve a túžite po nových výzvach? Chcete sa stať súčasťou mladého a dynamického tímu, ktorý mení svet? Potom hľadáme práve Vás!

Kto sme?Sme ambiciózna a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu inovatívnych stavebných projektov po celom svete. Naša vášeň pre kvalitnú prácu a neustále zlepšovanie nás motivuje k tomu, aby sme sa stali lídrom v stavebníctve.

Čo ponúkame?

  • Medzinárodné skúsenosti:Možnosť pracovať na prestížnych projektoch v zahraničí.
  • Kariérny rast:Príležitosť pre osobný a profesijný rozvoj.
  • Inovatívne technológie:Práca s najmodernejšími nástrojmi a technológiami.
  • Dynamický tím:Mladý kolektív, ktorý je pripravený podporovať a spolupracovať.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie:Konkurenčné platy a bonusy na základe výkonu.

Koho hľadáme?

  • Skúsených profesionálov:Minimálne 5 rokov praxe na pozícii stavbyvedúceho.
  • Líderské schopnosti:Schopnosť viesť a motivovať tím.
  • Flexibilitu:Ochotu cestovať a pracovať v rôznych krajinách.
  • Znalosť jazykov:Nemčina na dostatočnej úrovni a zvládnutie riadenie stavby, ďalšie jazyky sú výhodou.
  • Technické zručnosti:Skúsenosti s modernými stavebnými technológiami a softvérom.

Ako sa prihlásiť?Ak ste pripravení prijať výzvu a chcete byť súčasťou našej úspešnej cesty, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu. Tešíme sa na Vaše reakcie a radi Vás privítame na osobnom pohovore.

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý stavia budúcnosť!

Náplň práce na pozíciu Stavbyvedúci na Zahraničných Projektoch

  • Riadenie stavebných prác: Organizácia a koordinácia všetkých stavebných činností na projekte.
  • Dohľad nad kvalitou: Kontrola a zabezpečenie kvality vykonávaných prác podľa stanovených štandardov.
  • Bezpečnosť na stavbe: Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov a opatrení na stavbe.
  • Koordinácia tímu: Vedenie a motivovanie tímu stavebných pracovníkov a subdodávateľov.
  • Komunikácia s klientmi a partnermi: Pravidelná komunikácia s klientmi, projektovými manažérmi a dodávateľmi.
  • Riešenie problémov: Identifikácia a riešenie problémov, ktoré môžu vzniknúť počas výstavby.
  • Vedenie dokumentácie: Vedenie stavebného denníka, príprava správ a dokumentácie potrebnej pre projekt.
  • Správa nákladov a rozpočtu: Kontrola nákladov, príprava a kontrola fakturácie.
  • Plánovanie a kontrola výkonov: Plánovanie pracovných činností a kontrola výkonov prác na stavbe.
  • Technická podpora: Riešenie technických otázok a implementácia technických riešení priamo na stavbe.

Táto pozícia je vhodná pre skúsených odborníkov, ktorí sú pripravení na nové výzvy a chcú prispieť k úspechu našich medzinárodných projektov.

➲ Firemné motorové vozidlo na pracovné účely, vrátane cesty do/ z práce

➲ Kompletné pracovné vybavenie

➲ Hradené ubytovanie

➲ Firemné akcie

➲ Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

➲ Zahraničné projekty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Základy
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Vedúce Schopnosti: Schopnosť viesť a motivovať tímy stavebných pracovníkov.
  • Komunikačné Zručnosti: Schopnosť efektívne komunikovať s rôznymi zainteresovanými stranami, vrátane klientov a dodávateľov.
  • Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa rôznym kultúram a pracovným prostrediam v zahraničí.
  • Riešenie Problémov: Schopnosť rýchlo a efektívne riešiť neočakávané situácie a problémy, ktoré sa môžu na stavbe vyskytnúť.
  • Zodpovednosť: Schopnosť prevziať zodpovednosť za úspešné dokončenie projektu a zabezpečiť dodržiavanie stanovených štandardov.

Zručnosti:

  • Technické Znalosti: Dobré technické porozumenie stavebných procesov a postupov.
  • Organizačné Schopnosti: Schopnosť efektívne plánovať a riadiť rôzne aspekty stavby, vrátane časového harmonogramu a rozpočtu.
  • Dohľad a Kontrola: Schopnosť dohliadať na dodržiavanie kvalitatívnych a bezpečnostných štandardov na stavbe.
  • Analytické Schopnosti: Schopnosť analyzovať situácie, identifikovať problémy a navrhovať riešenia.
  • Pracovná Ethika: Vysoká miera pracovnej morálky a odhodlanie dosiahnuť stanovené ciele.

Tieto osobnostné predpoklady a zručnosti sú kľúčové pre úspešné vykonávanie práce stavbyvedúceho na zahraničných projektoch. Ak si s nimi cítite spojenie a ste pripravení na výzvu

Stavebníctvo je vášeň na budovanie sveta okolo nás.

Naša spoločnosť je dynamická a inovatívna stavebná firma, ktorá sa zameriava na budovanie moderných a funkčných pracovných prostredí po celom svete. Sme presvedčení, že kvalitné pracovné prostredie je kľúčové pre úspech a spokojnosť našich klientov a ich zamestnancov.

Hlavné Charakteristiky:

Moderné Prístupy a Technológie: Sme vždy krokom vpred, pokiaľ ide o inovácie v stavebníctve. Naše projekty využívajú najnovšie technológie a moderné stavebné postupy, aby sme vytvorili prostredie, ktoré je nielen esteticky príťažlivé, ale aj efektívne a funkčné.

Dlhodobé Pôsobenie v Zahraničí: Máme bohaté skúsenosti s realizáciou projektov v zahraničí a sme hrdí na naše dlhodobé posobenie v rôznych krajinách. Naša schopnosť adaptovať sa na rôzne kultúry a pracovné prostredia nám umožňuje úspešne realizovať projekty po celom svete.

Zameranie na Zákazníka: Každý projekt začína porozumením potrieb a očakávaní našich klientov. Sme oddaní tomu, aby sme dodali riešenia, ktoré presne zodpovedajú ich požiadavkám a predstavám, a zabezpečili ich spokojnosť s výsledkom.

Kvalita a Bezpečnosť: Dôraz kladieme na vysokú kvalitu práce a dodržiavanie bezpečnostných štandardov našimi pracovníkmi a subdodávateľmi. Bezpečnosť a zdravie našich pracovníkov a zákazníkov sú pre nás prioritou.

Orientácia na Dlhodobé Vzťahy: Sme presvedčení, že spolupráca by mala byť založená na dôvere a dlhodobých vzťahoch. Sme pripravení budovať silné partnerstvá s našimi klientmi a subdodávateľmi, aby sme spoločne dosahovali úspechy.

Naša firma je oddaná budovaniu moderných pracovných prostredí s ohľadom na kvalitu, inováciu a bezpečnosť. S dlhodobými skúsenosťami v zahraničí sme pripravení na akúkoľvek výzvu, ktorá príde, a tešíme sa na príležitosť spolupracovať s vami pri vašich stavebných projektoch.

➠ Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo – to sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť.
➠ Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu. Na realizovaných projektoch sme zabezpečovali komplexné tesárske, murárske a betonárske práce. Máme skúsenosti s desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb nie len na nemeckom, ale aj slovenskom trhu.
➠ Pre nás je dôležitá spokojnosť našich zamestnancov, dobré vzťahy na pracovisku a otvorená komunikácia.

➠ https://tbau.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Puváková
Tel.: +421910383303
E-mail: poslať životopis
ID: 4817842  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac