Logo TBAU, s. r. o.

Senior project manager

TBAU, s. r. o.

Slovensko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 5 000 EUR/mesiac➠ Variabilná zložka mzdy do výšky 1000€/ brutto ➠ Výška mzdy závisí od miesta výkonu práce (SR alebo zahraničie) ➠ Cestovné náhrady v zákonom stanovenej výške konkrétnej krajiny, napr. 45€/ deň pri vycestovaní do Nemecka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➠ Prebratie podkladov od obchodného oddelenia - kontakty, informácie o vyhranej zákazke, rozpočet a iné

➠ Zostavenie harmonogramu výstavby v spolupráci s výrobným riaditeľom a kontrola jeho dodržiavania

➠ Vypracovanie mesačného finančného plánu výnosov v závislosti od zmluvného rozpočtu a jeho zaslanie výrobnému riaditeľovi na celú dobu realizácie diela

➠ Uzatvorenie zmluvy o dielo v spolupráci s obchodným a výrobným riaditeľom; prípadne ďalšími oddeleniami spoločnosti

➠ Zodpovednosť za riadenie a koordináciu pridelených projektov

➠ Zostavenie realizačného tímu v spolupráci s výrobným riaditeľom a personálnym oddelením; od stavbyvedúceho až po pracovníkov "R" tried (železiari, tesári, pomocní pracovníci)

➠ Komunikácia s investorom

➠ Predkladanie reportov výrobnému riaditeľovi, vrátane návrhov na optimalizáciu nákladov a zlepšenie fungovania firemných procesov

➠ Spracovanie podkladov pre mesačnú fakturáciu, vrátane odovzdania výrobnému riaditeľovi

➠ Kontrola a zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a ostatných predpisov týkajúcich sa pridelených stavebných diel (napr. technologické postupy, kontrolno-skúšobné plány, ..)

➠ Kontrola a zodpovednosť za zrealizovanie diela v stanovenom termíne, zazmluvnenom rozpočte a v požadovanej kvalite

➠ Firemné motorové vozidlo na pracovné účely, vrátane cesty do/ z práce

➠ Možnosť využitia firemného vozidla na súkromné účely (poplatok 0,10€/km súkromnej jazdy)

➠ Kompletné pracovné vybavenie

➠ Hradené ubytovanie

➠ Firemné akcie

➠ Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

➠ Zodpovednosť

➠ Precíznosť

➠ Reprezentatívne a kultivované vyjadrovanie sa

➠ Komunikatívnosť

➠ Finančná gramotnosť

➠ Zmysel pre tímovú prácu

➠ Analytické myslenie

➠ Zvládanie stresových situácií

➠ Zmysel pre poriadok, organizáciu a plánovanie

Stavebníctvo je vášeň na budovanie sveta okolo nás.
➠ Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo – to sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť.
➠ Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu. Na realizovaných projektoch sme zabezpečovali komplexné tesárske, murárske a betonárske práce. Máme skúsenosti s desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb nie len na nemeckom, ale aj slovenskom trhu.
➠ Pre nás je dôležitá spokojnosť našich zamestnancov, dobré vzťahy na pracovisku a otvorená komunikácia.

➠ https://tbau.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816567  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac