Logo TBAU, s. r. o.

Interný účtovník

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Kragujevská 1, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme stabilného, zodpovedného, dôsledného  a pedantného človeka na zastrešenie pracovnej pozície interný účtovník, s perspektívou profesného rastu na ekonóma spoločnosti, ktorý bude mať pod palcom kompletnú ekonomiku našej spoločnosti, a to cez zostavenie ročného plánu nákladov a výnosov, cez kontrolu jeho dodržiavania až po samotné účtovanie jednotlivých účtovných dokladov.

Pozícia Interný účtovník zahŕňa hlavne:

​​✤ komplexné vedenie účtovnej agendy spoločnosti,

​​✤ zodpovednosť za včasné spracovanie a zaslanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, DPH a daňových priznaní,

✤ vystavovanie faktúr, dobropisov, zápočtov, upomienok,

​​✤ zodpovednosť za korektné účtovanie rôznych typov účtovných dokladov; bankové výpisy, interné doklady, pokladničné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.,

​​✤ zodpovednosť za korektné zaúčtovanie miezd,

​​✤ oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku, ​

​​✤ príprava prevodných príkazov,

​​✤ komunikácia s bankou vrátane prípravy dokumentov pre
banky,​

​​✤ komunikácia s kontrolnými a daňovými úradmi,

​​✤ vyúčtovanie pracovných ciest,

​✤ príprava reportov pre vedenie spoločnosti - zasielanie aktuálneho stavu pohľadávok a záväzkov spoločnosti.

Pozícia Ekonóm spoločnosti zahŕňa hlavne:

​​✤ vypracovanie ročného plánu nákladov a výnosov a následná kontrola jeho dodržiavania,

​​✤ analýza vzniknutých odchýlok oproti plánu,

​​✤ predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov vedeniu spoločnosti,

​​✤ spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti pri uzatváraní zmlúv o dielo (ekonomická časť - napr. zádržné, finančná zábezpeka, doby splatnosti faktúr, posúdenie ekonomických rizík ..),

​​✤ včasné a korektné úhrady štátnym inštitúciám: daňový úrad, sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne.

✤ podpora spoločnosti v prípade záujmu ďalšieho odborného vzdelávania sa,

✤ zaujímavé finančné ohodnotenie,

✤ pracovná doba od 8:00 - 16:30 hod.,

✤ káva, čaj a pitný režim na pracovisku,

✤ kompletné pracovné vybavenie - mobilný telefón, vrátane tel. čísla, notebook,

✤ práca v stabilnej spoločnosti.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy dôkladne posúdime, avšak vopred Vás informujeme, že na osobný pohovor budú pozvaní len kandidáti s najväčšou perspektívou pre prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

OMEGA - Pokročilý
Ekonomika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm/ účtovník

Počet rokov praxe

2

​✤ lojálnosť,

​✤ dôslednosť,

​✤ precíznosť,

​✤ zodpovednosť,

​✤ samostatnosť,

​✤ trpezlivosť,

​✤ analytické myslenie,

​✤ zvládanie stresových situácii.

Stavebníctvo je vášeň na budovanie sveta okolo nás.
➠ Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo – to sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť.
➠ Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu. Na realizovaných projektoch sme zabezpečovali komplexné tesárske, murárske a betonárske práce. Máme skúsenosti s desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb nie len na nemeckom, ale aj slovenskom trhu.
➠ Pre nás je dôležitá spokojnosť našich zamestnancov, dobré vzťahy na pracovisku a otvorená komunikácia.

➠ https://tbau.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4785662  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac