Stavbyvedúci pre slovenský trh

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sme mladá, napredujúca stavebná spoločnosť s hlavným pôsobením na nemeckom trhu, avšak s perspektívou presadiť sa tiež doma – na slovenskom trhu, uvítame do nášho dynamického firemného kolektívu kolegu na pozíciu stavbyvedúci, ktorý bude mať okrem skúseností, ktoré sú vítané, rovnako drive, chuť a zápal napredovať a rásť spolu s nami!

Pracovná náplň:

Zodpovednosť za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác a iných činností na stavenisku,
vyhodnocovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze, sledovanie čerpania rozpočtu,
evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku,
rozhodovanie o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe,
vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe,
preberanie stavebných výrobkov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku,
vydávanie príkazov na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe,
koordinovanie poradia stavebných prác,
vykazovanie cudzích osôb zo staveniska a zo stavby,
zodpovednosť, kontrola a zabezpečenie dodržiavania BOZP na stavenisku a stavbe,
budovanie a podpora realizačného tímu.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov; všetkým ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a prajeme veľa úspechov.

Plne zabezpečené a hradené ubytovanie (v prípade potreby),
firemné motorové vozidlo na cestu do/ z práce bez doplatku,
zázemie v silnej stavebnej spoločnosti,
firemné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúška odbornej spôsobilosti (osvedčenie SKSI) výhodou nie podmienkou,
riadiace a organizačné schopnosti,
kultivovaný písomný, ale aj ústny prejav,
reprezentatívnosť,
samostatnosť,
zodpovednosť,
technické a ekonomické myslenie,
zvládanie stresových situácií.

Stavebníctvo je vášeň na budovanie sveta okolo nás.
➠ Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo – to sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť.
➠ Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu. Na realizovaných projektoch sme zabezpečovali komplexné tesárske, murárske a betonárske práce. Máme skúsenosti s desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb nie len na nemeckom, ale aj slovenskom trhu.
➠ Pre nás je dôležitá spokojnosť našich zamestnancov, dobré vzťahy na pracovisku a otvorená komunikácia.

➠ https://tbau.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4473503  Dátum zverejnenia: 27.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac