Projektový referent do nášho tímu

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Kragujevská, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ Variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť. Pôsobíme v stavebnom sektore a na medzinárodných projektoch v Nemecku. Náš projektový manažér hľadá k sebe osobnosť, ktorá sa nebojí výziev a komunikácia v nemeckom jazyku nebude pre ňu problém.

Budeš pilierom, ktorý zastreší všetky administratívne časti projektu, komunikáciu so zákazníkmi, a silnou podporou svojim kolegom na pracovisku. Do všetkého ťa zaučíme, ukážeme, ako si to predstavujeme a uvítame vylepšenia. Budeš mať na starosti vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných. Získavanie nových pracovníkov na stavby, ich zaškolenie a predstavenie firemnej kultúry. Spracovanie dochádzky a podkladov na mzdy pre mzdové oddelenie.

Očakávame, že:
Budeš podporou pre náš tím pracujúci „vonku“, ale aj „vnútri“ firmy a rovnako aj pre našich zákazníkov.
Po zaučení budeš mať absolútny prehľad o spracovaní projektov a personálnych potrebách firmy.
Budeš k našim zákazníkom a kolegom v komunikácii ústretová/vý, ľudská/ký a milá/lý.
Služobné cesty v zahraničí uvítaš ako benefit.
Spoločne budeme budovať dobré meno firmy.

Koho hľadáme?
Samostatnú jednotku, ktorá sa nebojí rôznych druhov administratívnych úloh, má pozitívny prístup k práci a vie si veci veľmi dobre naplánovať.
Vie si určiť priority a pracovať efektívne a dôsledne.
Jej silná stránka je komunikácia a výzvy v práci ju motivujú dosiahnuť úspech.
Verí si v komunikácii v nemeckom jazyku.

Ak sa teda nebojíš výziev a komunikácia v nemeckom jazyku nie je pre teba problém, zašli nám životopis. Do správy nám, prosím, odpovedz na otázku: Čo znamená pre teba konštruktívna komunikácia?

Ponúkame ti:
- prácu v spoločnosti s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti
- priestor na vlastnú realizáciu
- profesionálny rozvoj a kariérny rast
- program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom
- pružný pracovný čas a možnosť home office po zaškolení

V prípade záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, stavebníctvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

V spoločnosti TBAU kladieme dôraz najmä na zvyšovanie odbornosti našich pracovníkov, aby sme mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby. S naším stabilným a odborným tímom sa špecializujeme na realizáciu komplexnej hrubej stavby a výstavbu monolitickej železobetónovej architektúry.
Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4014918  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac