Manažér pre realizáciu stavieb Slovensko-Nemecko / Stavbyvedúci-Majster

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od dĺžky praxe a skúseností + ďalšie odmeny - benefity s vycestovaním Nemecko - variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý neustále pracuje na zlepšovaní postupov a procesov. Pôsobíme v stavebnom sektore Slovensku a na medzinárodných projektoch v Nemecku.

Hľadáme človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí, ktorý ovláda nemecký jazyk. Tvojou úlohou bude najmä starostlivosť o proces riadenia stavieb.

- stavbyvedúci pre pozemné stavby
- technická podpora pre rôzne projekty na Slovensku alebo v Nemecku
- kontrola jednotlivých postupov na stavbe, dodržiavanie termínov, kontrola kvality vykonaných prác
- plánovanie nákladov a kontrolovanie nákladov spoločne s projektovým manažérom
- hodnotenie výkonov jednotlivých pracovníkov
- vedenie stavebných denníkov v nemeckom jazyku (Bautagesbuch)
- príprava výkazov k vyúčtovaniu v Microsoft Excel (Aufmaß)
- zúčastňovať sa na pravidelných stavebných poradách ako zástupca našej spoločnosti
- konzultácie s projektovým manažérom o postupe jednotlivých etáp projektu, pred a počas jeho realizácie

- zlepšovanie firemnej kultúry
- vyvíjať interné postupy a procesy
- poskytovanie návrhov na neustále zlepšovanie našich procesov

- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- k dispozícii firemné auto, smartphone a laptop
- účasť na vedení zaujímavých zahraničných projektoch
- osobnostné a pracovné vzdelávanie
- benefity s vycestovaním
- platové podmienky upravené na základe vycestovania
- práca v mladom kolektíve

V prípade záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobrá znalosť PC, MS Office
- skúsenosti s vedením a organizovaním pracovného tímu
- viacročná prax v oblasti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

Stavebníctvo je vášeň na budovanie sveta okolo nás.
➠ Kvalitná práca, odbornosť a vášeň pre stavebníctvo – to sú hodnoty, ktoré reprezentujú našu spoločnosť.
➠ Zameriavame sa najmä na výstavbu bytových a rodinných domov, administratívnych a polyfunkčných budov a priemyselnú výstavbu. Na realizovaných projektoch sme zabezpečovali komplexné tesárske, murárske a betonárske práce. Máme skúsenosti s desiatkami úspešne zrealizovaných stavieb nie len na nemeckom, ale aj slovenskom trhu.
➠ Pre nás je dôležitá spokojnosť našich zamestnancov, dobré vzťahy na pracovisku a otvorená komunikácia.

➠ https://tbau.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3960923  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac