800 - 1 000 EUR

Referent - administratívny pracovník

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia príprava podkladov pre účtovníctvo, administratívne práce, komunikácia s dodávateľmi v nemeckom jazyku, spolupráca s konateľom a ostatnými spolupracovníkmi spoločnosti, sledovanie firemnej pošty, príprava ponúk,reagovanie na ponuky
objednávanie materiálu, vedenie pokladnice, komunikácia s úradmi, zabezpečovanie ubytovania v Nemecku, vedenie príručného skladu, objednávanie materiálu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.9.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

In der Gesellschaft TBAU bevorzugen wir insbesondere die Qualitätserhöhung unserer Mitarbeiter, um die beste Dienstleistungen anbieten zu könnten. Mit unserem stabilen Fachteam spezialisieren wir uns an die Realisation des komplexen Rohbaus und des Aufbaus der monolitischen Stahlbetonarchitektur.
Bauunternehmen auf dem deutschen Baumarkt in Bayern tätig.

Kragujevská 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kuriak
Tel.: +421910383303
E-mail: poslať životopis
ID: 3740310   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000