3 000 EUR

Stavbyvedúci

TBAU, s. r. o.

Miesto práce
Bavorsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
9/2019 a 2020
Celková mzda (brutto)
3 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wir bieten Arbeiten für erfahrene Bauingenieure als Meister und Bauleiter zur Realisierung von Bauvorhaben für deutsche Partner an. Wir konzentrieren uns vor allem an den Aufbau der Wohnanlagen, Familienhäusern und den Polyfunktionsaufbau. Für alle realisierten Projekten haben wir komplexe Zimmerer-, Maurer-, und Betonarbeiten, inklusive Eisenbinden gewährleistet.
Die Hauptaufgaben:
• dodržiavanie a uplatňovanie technologických postupov, kontrolných zoznamov a formulárov v súlade so systémom manažérstva kvality v príslušnom rozsahu úloh

• samostatné vedenie stavieb z technického a personálneho hľadiska spravovanie cien, výkazu výmer ako podklad pre kalkuláciu a realizáciu

• príprava zoznamov potrebného materiálu, zariadení, personálu a subdodávateľov

• príprava plánu zariadenia staveniska a harmonogramu výstavby a ich pravidelná aktualizácia.

• príprava prác
• dohľad nad dodržiavaním právnych ustanovení
• dohľad nad vedením stavebného denníka, režijného denníka, záznamu hodín, zoznamov zariadení atď.

• vypracovanie ponúk k dodatkom v súčinnosti s vedením oddelenia
• vedenie korešpondencie v súvislosti so zákazkami

• vybavovanie reklamácií klientov, dodávateľov a subdodávateľov

• zabezpečenie a kontrola dodržiavania BOZP na stavbách

• úlohy stanovené nadriadenými a vedením spoločnosti.

• pravidelné a včasné písomné informovanie nadriadených o postupe prác, rizikách, ekonomickej situácii zverenej stavby.

• súčinnosť pri akvizícii nových projektov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3000 netto (podľa skúseností) + odmeny podľa vyhodnotenia jednotlivých stavebných projektov

- Unterkunft und Transport bezahlt
- Arbeit für langfristige Anstellung nicht nur ein Bauvorhaben

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis, prípadne kontaktujte priamo Ing. Jána Trojana na t.č. 0903 990 990.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za reakcie, z časových dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich dané požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bauindustrie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

In der Gesellschaft TBAU bevorzugen wir insbesondere die Qualitätserhöhung unserer Mitarbeiter, um die beste Dienstleistungen anbieten zu könnten. Mit unserem stabilen Fachteam spezialisieren wir uns an die Realisation des komplexen Rohbaus und des Aufbaus der monolitischen Stahlbetonarchitektur.
Bauunternehmen auf dem deutschen Baumarkt in Bayern tätig.

Kragujevská 1
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3735290   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3000 netto (podľa skúseností) + odmeny podľa vyhodnotenia jednotlivých stavebných projektov