Študent v advokátskej kancelárii

TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o.

Miesto práce
Panenská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava rôznych dokumentov, podaní a rešerší
- preklad dokumentov z AJ/NJ do SJ a naopak
- komunikácia so súdmi a štátnymi inštitúciami
- práca podľa jednotlivých pokynov právnikov a advokátov
- ťažisko práce pre inovatívne priemyselné odvetvia budúcnosti, vrátane start-upov
- začlenenie do špecializovaných tímov podľa schopností a preferencií kandidáta

Podrobnejší popis náplne práce Vám radi poskytneme na osobnom pohovore v našej kancelárii

- dynamický kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- preplatenie električenky
- ročné odmeny nad rámec platových podmienok
- účasť na rozličných teambuildingových aktivitách (v SR aj v zahraničí)
- možnosť zúčastňovať sa jazykových a odborných kurzov (čiastočná úhrada nákladov)
- systematický osobný odborný rast pod vedením vedúceho advokáta tímu („coaching“)

Životopisy nám prosím zašlite mailom v slovenskom a v jednom cudzom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

- nemecký jazyk je výhodou
- zodpovednosť
- samostatnosť
- analytické myslenie
- predstavivosť

TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o. na Slovensku dominuje v poskytovaní právneho poradenstva pre priemyselné odvetvia budúcnosti. TaylorWessing disponuje viac ako 1.300 právnikmi pôsobiacimi v kanceláriách v Európe, na Blízkom Východe, Ázii a v USA. The Slovak Spectator ju v roku 2017 označil ako jednu z troch najväčších medzinárodných kancelárií na Slovensku. Kancelária získala hlavnú cenu Via Bona Slovakia 2015 za zodpovedné podnikanie.
Viac o nás sa dozviete aj na našej stránke www.taylorwessing.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2974745  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.