Asistentka

TaxWise s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 28, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiaczákladná mzda môže byť v závislosti od kandidáta aj vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš príjemné vystupovanie, vieš sa usmievať a plniť si zodpovedne svoje úlohy? Máš záujem popri bežných asistentských činnostiach aj o profesionálny rozvoj? V našom tíme sa od Teba bude očakávať analytické myslenie, prokliensky prístup, systematické a zodpovedné plnenie si zverených úloh. Návrhy na zlepšenie vzájomného fungovania a procesov sú samozrejme vítané.
Tým, že nás v našom tíme nepracuje veľa, sme si všetci blízki. Nájdeš u nás priateľské a otvorené pracovné prostredie. Snažíme sa stavať na vzájomnej dôvere a zodpovednosti. S rastúcou zodpovednosťou a spoľahlivosťou rastie aj flexibilita. Dokážeš si sama organizovať svoju prácu tak, aby Ti čo najviac vyhovovala.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
• plnenie úloh zadaných konateľmi spoločnosti
• vybavovanie telefonátov
• správa emailových kont
• skenovanie a zakladanie vybraných dokumentov
• iné úlohy zadané nadriadenými

vianočná odmena
priestor na sebarealizáciu
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
dobré komunikačné zručnosti
prirodzené a príjemne vystupovanie
zodpovednosť a spoľahlivosť
systematický prístup k práci

Spoločnosť TaxWise poskytuje svojim klientom širokú škálu služieb v oblasti účtovníctva, daní a spracovania miezd. Popri vedení podvojného účtovníctva, poskytovaní daňového poradenstva a zastrešení celého procesu registrácie pre DPH sa venuje aj poskytovaniu ďalších služieb, akými sú likvidácie spoločností, zlúčenia, podnikateľské poradenstvo, nemecké a rakúske registrácie.

Spoločnosť od svojho počiatku kontinuálne a neustále rastie. Náš tím je tvorený z daňových poradcov, účtovníkov, mzdárov, asistentiek a IT-vývojárov. Súčasným náročným výzvam úspešne čelíme zefektívňovaním interných procesov a postupným zavádzaním automatizácie. Vyvíjame vlastný fakturačno-účtovný nástroj. Dynamické prostredie a mladý kolektív zaručujú neustále vzdelávanie a rozvoj.

Viac o TaxWise sa môžete dozvedieť aj na našej webovej stránke www.taxwise.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4063346  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac