Mzdár / mzdárka

TaxWise s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 28, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
950 EUR/mesiacna základe vedomostí a skúseností môže byť základná mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a otvoreného tímu hľadáme novú posilu. Nehľadáme za nikoho náhradu, naša spoločnosť neustále rastie, pribúdajú nám noví klienti a tých potrebujeme zastrešiť. V našom tíme sa od Teba bude očakávať prokliensky prístup, systematické a zodpovedné plnenie si zverených úloh. Návrhy na zlepšenie vzájomného fungovania a procesov sú samozrejme vítané.

U nás sa snažíme navzájom si pomáhať. K dispozícii Ti bude nielen skúsený kolega – mzdár, ale aj daňový poradca. Nekladieme žiadne medze sebarozvoju a popri interných školeniach budeš mať možnosť zúčastniť sa aj rôznych online školení a kurzov. Práca u nás je teda zaujímavá a rôznorodá.

V prípade záujmu sa budeš môcť rozvíjať nielen v personálnej, ale aj v účtovnej a daňovej oblasti a tým si môžeš posilniť svoju pozíciu na pracovnom trhu.

Dôraz kladieme na vzájomnú dôveru, flexibilitu a zodpovednosť. Mzdár si u nás dokáže sám organizovať svoju prácu tak, aby mu čo najviac vyhovovala. Vítaný je u nás mzdár - začiatočník, ktorého zaškolíme, ale aj skúsený samostatný kolega.

Pre lepší obraz, Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- vedenie mzdového účtovníctva a súvisiacej mzdovej agendy (triedenie a evidencia všetkých dokumentov, ktoré sa týkajú spracovania miezd, zúčtovanie miezd, vyhotovovanie a elektronické podávanie prehľadov, hlásení, mesačných výkazov)
- stretnutia s klientmi ohľadne preberania a odovzdávania dokladov a bežných otázok klientov
- spracovávanie ročných zúčtovaní dane z príjmov fyzických osôb
- príprava žiadostí, potvrdení a iných dokumentov pre Sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, inšpektoráty práce a iné inštitúcie
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov a zamestnávateľov v Sociálnej a zdravotných poisťovniach
- identifikovanie problémov v súvislosti so spracovávaním miezd klientov, spolupráca pri návrhu riešení pre klientov
- komunikácia s klientmi pri riešení ich mzdových otázok
- komunikácia so správcami dane, poisťovňami a inými štátnymi inštitúciami v súvislosti so spracovávaním miezd
- konzultácia odborných otázok s daňovým poradcom
- iné úlohy zadané nadriadeným

vianočná odmena
možnosť osobného rozvoja v oblastí účtovníctva alebo miezd
flexibilný pracovný čas
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
priestor na sebarealizáciu

Výberové konanie pozostáva z jedného kola (osobného alebo online pohovoru)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť a spoľahlivosť
systematický prístup k práci
dobré komunikačné zručnosti, prirodzené a príjemne vystupovanie
predchádzajúca aktívna prax v spracovaní miezd výhodou
znalosť legislatívy v mzdovej a personálnej oblasti výhodou
znalosť ekonomického softvéru Pohoda výhodou

Spoločnosť TaxWise poskytuje svojim klientom širokú škálu služieb v oblasti účtovníctva, daní a spracovania miezd. Popri vedení podvojného účtovníctva, poskytovaní daňového poradenstva a zastrešení celého procesu registrácie pre DPH sa venuje aj poskytovaniu ďalších služieb, akými sú likvidácie spoločností, zlúčenia, podnikateľské poradenstvo, nemecké a rakúske registrácie.

Spoločnosť od svojho počiatku kontinuálne a neustále rastie. Náš tím je tvorený z daňových poradcov, účtovníkov, mzdárov, asistentiek a IT-vývojárov. Súčasným náročným výzvam úspešne čelíme zefektívňovaním interných procesov a postupným zavádzaním automatizácie. Vyvíjame vlastný fakturačno-účtovný nástroj. Dynamické prostredie a mladý kolektív zaručujú neustále vzdelávanie a rozvoj.

Viac o TaxWise sa môžete dozvedieť aj na našej webovej stránke www.taxwise.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4024319  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac