Bolt Ambasádor

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikujete rád s ľuďmi a hľadáte možnosť vysokého zárobku a absolútnej flexibility? Staňte sa Bolt Ambasádorom a zarábajte získavaním vodičov na Slovensku pre medzinárodnú platformu Bolt. Za každého vodiča získate 100€. Je iba na Vás ako budete vodičov získavať. Osobne, či na sociálnych sieťach? Je to na Vás! Prihláste sa na tento inzeráta ako Ambassador a my Vám pošleme krátke online školenie, kde je všetko vysvetlené.

AKÝ JE POSTUP
Potom čo sa prihlásite na tento inzerát Vám do niekoľkých dní pošleme krátky online kurz, kde sa dozviete ako môžete začať a ako všetko funguje s ukončením formou dotazníku. Vyplnenie dotazníku nie je nezáväzné a ak Vám nebude vyhovovať, tak nemusíte ani začínať. My ale verím, že Vás zaujmeme.

- Práce je absolútne flexibilná, môžete zarábať kedy chcete
- K ničomu Vás neviažeme, žiadne povinné hodiny ani počty vodičov, ktorých musíte získať. Nechcete pracovať, nemusíte!
- Je len na Vás ako budete vodičov zháňať! Cez internet, či osobne v meste. Je to len na Vašej kreativite
- Začať môžete hneď
- Vysoké zárobky, 100€ za jedného privedeného vodiča, tj. 1000€ len za 10 získaných vodičov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3794148  Dátum zverejnenia: 9.3.2020