Restaurant Sales Manager v Bolt Slovensko

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Karlova Ves
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 25 miliónmi spokojných zákazníkov v 30+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.
V Bratislave spúšťame rozvoz jedla a hľadáme tak adepta na pozíciu Restaurant Relationship Manager, ktorý nám pomôže nadviazať spoluprácu s miestnymi podnikmi.
Poďme spolu vybudovať budúcnosť dopravy!

Čo bude Tvojou náplňou:
-Nadväzovanie kontaktov s reštauráciami vhodnými pre spoluprácu s Bolt
-Spravovanie sales plánu potenciálnych partnerstiev s reštauráciami
-Budovanie strategických vzťahov s prevádzkami a vyjednávanie partnerstiev s ich zastupiteľmi
-Vedenie náborových tímov k aktivácii najlepších reštaurácií
-Správa tímov riadiacich každodenné operácie reštaurácií

-Motivačný plat a akciové opcie spoločnosti
-Žiadne korporátne maniere - na toto sme príliš rýchli
-Osobnostný rast v jednom z najrýchlejšie rastúcich start-upov v Európe
-Práca s motivovaným a talentovaným medzinárodným tímom
-Pravidelné tímové podujatia
-Flexibilná pracovná doba
-Zmysluplná práca - budete mať vzácnu príležitosť vytvárať produkt, ktorý používajú milióny ľudí na celom svete

Zaujali sme Ťa? Pošli nám svoje CV v angličtine!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Minimálne dvojročnú skúsenosť na sales pozícii, ideálne v gastronómii
-Schopnosť spustiť komplexnú analýzu údajov, porozumieť im a transformovať ich na relevantné poznatky (analytické a strategické myslenie)
-Skúsenosti so získavaním, vyjednávaním a -uzatváraním zmlúv
-Nadšenie pre nové technológie a food tech
-Aby Ťa 20 prekážok denne nezastavilo
-CV v anglickom jazyku

Toto veľmi oceníme:
-Skúsenosti v odvetviach zdieľanej ekonomiky, technológií, dopravy, start-upu alebo dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
-Skúsenosti s uvedením produktu na trh alebo podnikaním

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3774959  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac1000