Jazdite Bolt ako vodič taxi v Prešove! 200€ za registráciu

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
2019-07-01 00:00:00
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 750 EUR/mesiac1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte preukaz vodiča vozidla taxislužby a koncesiu na taxislužbu a hľadáte ďalší zdroj objednávok? Chcete začať ako vodič zarábať v Prešove cez 10€ za hodinu bez akýchkoľvek záväzkov? Tak toto je ten správny inzerát pre Vás! Začnite jazdiť s Bolt!

Dáme Vám štartovací bonus 200€! Každý týždeň ďalšie bonusy, ako napr. 2€ k jazde. Priemerný zárobok 10€ stále rastie.

Všetko prebieha prostredníctvom aplikácie a práca je absolútne flexibilná. Vhodná ako full-time alebo doplnok k telefonickým objednávkam či objednávkam z ulice. Keď spustíte aplikáciu, nezastavíte sa.

Potrebujete len preukaz vodiča vozidla taxislužby a koncesiu na taxislužbu, ktoré ak nemáte, nič sa nedeje! Ochotne Vám pomôžeme ich získať.

V prípade záujmu je potrebné sa pre rýchle vybavenie registrovať na tomto odkaze https://partners.bolt.eu/

Začať zarábať môžete krátko po úspešnom dokončení registrácie, po ktorom Vám budú e-mailom zaslané podrobnejšie informácie.

-Štartovací bonus 200€ za prvých 50 ukončených jázd.
-Flexibilná pracovná doba - jazdite kedykoľvek Vám to práve vyhovuje.
-Žiadne fixné poplatky - pokiaľ aplikáciu nevyužívate, nič neplatíte.
-Registrácia je nezáväzná - v prípade záujmu môžete aplikáciu len vyskúšať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3723672  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 750 EUR/mesiac1