Vodič taxi - štartovací bonus 100€

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
2019-04-10
Mzdové podmienky (brutto)
2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť zárobku pre profi vodičov s preukazom vodiča taxislužby a koncesiou na taxislužbu.

Priemerný zárobok po Nitre 0.76€/kilometer!

Všetko funguje cez aplikáciu, skvelé ako doplnok k dispečingu alebo jazdeniu na ulici, ale aj ako full-time. Nezastavíte sa v žiadnu hodinu v týždni, jedna objednávka za druhou.

Neváhajte a registrujte sa tu: https://partners.bolt.eu/driver-signup

Po dokončení registrácie môžete takmer hneď začať jazdiť! Registrujte sa, nahrajte doklady a dostanete ďalšie info o tom, ako aplikácia funguje.

- Štartovací bonus - 100EUR za prvých 100 jázd po úspešnej registrácii u nás na webe a doložení všetkých dokumentov. Platí len do 1.5.2019!
- Žiadne povinné hodiny, jazdiť a zapnúť aplikáciu môžete kedy chcete.
- Registrácia je nezáväzná, v prípade záujmu môžete aplikáciu len vyskúšať.
- Žiadne fixné poplatky! Keď nejazdíte, neplatíte!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3641395  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€