Можливість для людей з України

Vodič taxislužby pre Bolt! Zaregistruj sa a získaj nástupný bonus až 2000€!

TAXI 24 SK - T&CS s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme vodičov pre aplikáciu BOLT v mestách Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Banská Bystrica, Košice, Prešov.
taň sa profesionálnym vodičom a jazdi kedy ti to vyhovuje.
Tvojou úlohou je zodpovednosť, proaktívny prístup k zákazníkom a mať vždy dobrú náladu.

Náklady na prácu vodiča taxislužby ti preplatíme a pokiaľ sa rozhodneš pre našu spoločnosť dáme ti nástupný bonus 100 € už po dvoch odpracovaných týždňoch!

Mimo klasických bonusov sa môžeš tešiť na flotilové bonusy ktoré sú vyplácané obtýždeň k tvojmu zárobku.

Čo potrebuješ, aby si mohol začať?
vodičský preukaz typu B
minimálny vek 18 rokov
preukaz vodiča taxislužby
- v príprade že ho nemáš, vybavíme ho za teba a v plnej výške preplatíme!
- je nutné spraviť psychotesty a podrobiť sa lekárskej prehliadke na výkon vodiča taxislužby
komunikatívnosť, proklienstký prístup k zákazníkovi, serióznosť, dobré orientačné schopnosti

Čo ti poskytneme?
Prácu v stabilnej spoločnosti
Extra flotilové bonusy k tvojmu zárobku
Podporu
Flexibilnú pracovnú dobu
Výhodné podmienky bez skrytých poplatkov
Férové jednanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

práca pre aplikáciu Bolt

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovateľ zamestnania za úhradu

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4424143  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac