Majster/ka výroby - Výr. prev. RYBA Košice

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Južná trieda 54, Košice
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 000 EUR/mesiac900 EUR/mesiac 900 EUR/mesiac Základná mzda od 900 ,- eur + 12% pohyblivá zložka mzdy, dochádzková odmena 50,- eur, zákonné príplatky, BENEFITY: vianočná odmena vo výške 400 ,- eur, letná odmena vo výške 300 ,- eur, pracovné jubileá od 300,- eur do 1000,- eur, životné jubileá od 250,- eur do 300,- eur, odporúčanie zamestnanca 50,- eur, vitamínové balíčky 2x do roka v sume 25,- eur, vianočná poukážka 20,- eur, vianočné a veľkonočné tašky výrobkov TAURIS, program mentorstvo (zaúčanie) 100,- eur po dobu 3 mesiacov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypisovanie a odovzdávanie objednávok na sklad MTZ pre potreby balenia šalátov (obalový materiál a pomocný materiál),
  • rozdelenie a organizovanie práce na oddelení výroby šalátov,
  • efektívne riadenie pridelených pracovníkov s cieľom čo najkvalitnejšej výroby výrobkov a kontrolu práce pridelených pracovníkov počas dňa,
  • kvantitu prebraných surovín a obalového materiálu z MTZ, kvalitu overuje náhodným odberom,
  • zmyslové posúdenie polotovarov a pomocného materiálu a finálnych výrobkov používaných vo výrobe šalátov,
  • odovzdávanie výdajok a návratiek referentke výroby,
  • kvantitu a kvalitu vyrobených finálnych výrobkov, ako aj ich označenie a zabalenie podľa príslušnej materiálovej normy,
  • správne vyplnený úkolový list,
  • vedenie evidencie o sanitácií, HACCP a iných dokumentov súvisiacich s oddelením výroby a balenia šalátov,
  • odovzdanie finálnych výrobkov na expedíciu, vedie o tom evidenciu v denných výkazoch,
  • zverené pracovné a ochranné prostriedky,
  • kontrolu fyzikálnych nebezpečenstiev podľa OS – 01 a nahlásenie zistených nedostatkov Hlavnému majstrovi výroby,
  • dodržiavanie správnych zásad osobnej prevádzkovej hygieny počas celej pracovnej zmeny

Práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhodobou stradíciou na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho profesionálneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky                                                                                                                              - Regeneračný program
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu

Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-skúsenosti s riadením ľudí,
-dobré komunikačné schopnosti,
-ochota sa vzdelávať,
-flexibilita.

Miesto výkonu práce : Výrobná prevádzka Ryba Košice, Južná Trieda 54, 040 01 Košice.

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Milan Haluška
E-mail: poslať životopis
ID: 4823688  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac