Asistent/ka pre bezpečnosť a kvalitu potravín (zastupovanie počas MD a RD)

TAURIS, a.s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď - práca vyžaduje cestovanie v rámci SR
992 - 1 110 EUR/mesiac992 € brutto / mesiac + variabilná zložka mzdy do výšky 12% základnej mzdy, zákonné príplatky, BENEFITY: vianočná odmena vo výške 400 ,- eur, letná odmena vo výške 300 ,- eur, pracovné jubileá od 300,- eur do 1000,- eur, životné jubileá od 250,- eur do 300,- eur, odporúčanie zamestnanca 50,- eur, poukážka na nákup v sieti mäsiarstiev 2x do roka v sume 35,- eur, vianočná poukážka 10,- eur, vianočné a veľkonočné tašky výrobkov TAURIS, program mentorstvo (zaúčanie) 100,- eur po dobu 3 mesiacov, Bonus po skúšobnej dobe 100,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Legislatívne zabezpečovanie predajní v oblasti maloobchodu
- Registrácia predajní na RVPS a RUVZ, ohlasovanie zmien v rozsahu predaja
- Komunikácia so zazmluvnenými spoločnosťami
- Kontrola správneho nastavenia predajní
- Objednávka obalového materiálu, čistiacich prostriedkov a iného technického
zabezpečenia predajne
- Spracovanie štatistík a inej internej dokumentácie potrebnej pre správne fungovanie
maloobchodných predajní
- Práca vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska - aktívny vodič

Práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho profesionálneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie - TAURIS DAY
- Regenerácia a masážny program
- Možnosť kariérneho postupu

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,
Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo (bezpečnosť a kontrola potravín, výživa ľudí...), spoločné stravovanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Potravinárstve (bezpečnosť a kontrola potravín, výživa ľudí) podmienkou

- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Ochota vzdelávať sa
- Ovládanie základných počítačových programov (word,
excel, powerpoint..)
- Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič - podmienka

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Milan Haluška
E-mail: poslať životopis
ID: 4807745  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 992 EUR/mesiac