Expedient v potravinárstve

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Mojmírovce
Termín nástupu
asap
982 - 1 285 EUR/mesiac982,- EUR + 13% variabilná zložka mzdy (127 €) + príplatky v súlade so Zákonníkom práce (príplatky za chlad/mraz 0,862/hod. (cca 127/mesiac) + dochádzkový bonus 50 € (pri splnení podmienok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec expedície zodpovedá za:
- manipuláciu, preberanie a navažovanie výrobkov
- vybavovanie objednávok, vystavovanie sprievodných dokladov
- zabezpečovanie vykládky a nakládky výrobkov podľa rozvozných liniek
- preberanie výrobkov na expedíciu
- kontrola vozidla pred nakládkou a vykládkou
- preberanie prepraviek po príchode liniek
- chod reexpedičného skladu TAURIS a. s.

- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne a športové podujatia
- Výlety pre zamestnancov

Ponúkame stabilnú prácu u zamestnávateľa, ktorý patrí medzi lídrov na trhu v mäsovom priemysle, na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho rastu a príspevkom na doplnkové dôchodkové poistenie.Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu

Informácie o výberovom konaní

- práca na 3 zmeny
- práca v noci
- práca v chlade

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárstve

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4790040  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac