Pracovníčka v nárezovom stredisku

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Podskala 1, 052 01 Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 050 EUR/mesiac700 Eur + 13% variabilná zložka mzdy, nadčasy a príplatky preplácané v zákonných výškach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva predom určenú skupinu úkonov pri rezaní a balení výrobkov, ukladanie hotových výrobkov do prepraviek podľa nastavenej logistiky, lúpanie výrobkov pre ďalšie spracovanie, základné očistenie technologických zariadení od hrubých nečistôt, sanitácia pracoviska . Pracuje v skupine so strojníkom nárezového strediska.

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, stravenky v hodnote 5,85 eura. Možnosť zvýšenie mzdy a zamestnať sa na dobu neurčitú. Ďalšie benefity- dochádzkový bonus, vianočná odmena, masáže, poukážky na nákup v našich predajniach, tašky s výrobkami na Vianoce a Veľkú noc, Mikulášske balíčky pre deti, prací prášok raz za 3 mesiace.

Informácie o výberovom konaní

práca v chlade, práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrá pracovná morálka, spoľahlivosť, manuálna zručnosť

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4747885  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac