Asistent riaditeľa

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacNástupná základná mzda 850,- € a variabilná zložka do výšky až 12% základnej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spravovať agendu riaditeľa oddelenia na základe jeho pokynov
- Spravovať dochádzku určeným zamestnancom
- Organizovať služobné cesty zamestnancov
- Vybavovať telefonickú, mailovú a poštovú komunikáciu
- Dohliadať na rešpektovanie rozpočtu režijných nákladov v zodpovednosti riaditeľa
- Spravovať korešpondenciu určenú na podpis riaditeľovi
- Organizovať interné a externé návštevy
- Spravovať rozličnú dokumentáciu zvereného úseku, aktualizovať ukazovatele oddelenia, zbierať a sumarizovať údaje, robiť zápis z rannej porady
- Pripravovať podklady ku komunikácií informácií rôzneho typu v rôznej forme (mail, prezentácia) s cieľom zabezpečenia efektívneho toku informácií

Všetky zodpovednosti a obsiahlejší popis pracovnej činnosti bude prezentovaný na osobnom pracovnom pohovore.

- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Poukážky do našich predajní Mäsiarstva u býka
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Ďakujeme za každú reakciu na uvedenú pracovnú ponuku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon danej práce.
Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť,
- lojálnosť, diskrétnosť
- aktívny vodič výhodou

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Alexandra Kováčová
Tel.: +421910878073
E-mail: poslať životopis
ID: 4741564  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac