Obchodný zástupca Retail - Gastro (Región okr. :TN,NM,PN,SI,SE,MY)

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
690 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + odmeny podľa plnenia tržieb. Celková mzda bude prezentovaná na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca realizuje a plánuje predaj produkcie firmy; analyzuje a zoznamuje sa s predávaným sortimentom; zodpovedá za pohľadávky a odberateľov; plánuje a predkladá koncepty predaja a akvizície; predkladá na schválenie kúpne zmluvy so zákazníkmi a zodpovedá za ich plnenie; zodpovedá za štruktúru zákazníkov; plánuje, sleduje vyhodnocuje a zodpovedá za vlastné náklady

Bohatý sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

K dispozícii osobné vozidlo, tablet a mobilný telefón.

Popri dobrých platových podmienkach ponúkame stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer, možnosť kariérneho rastu, mzdové zvýhodnenia nad rámec zákona, príspevky na regeneráciu pracovnej sily, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,
Na pracovný pohovor (online) budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Región okr.: TN,NM,PN,SI,SE,MY - bydlisko v rámci týchto okresov je povinné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

silné obchodnícke zručnosti, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, reprezentatívne vystupovanie, znalosť a orientácia na slovenskom trhu, samostatnosť, odolnosť voči stresu

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4354724  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac