Predavač/ka mäsa a mäsových výrobkov Bratislava, Devínska NV, Kamenné námestie

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 051 EUR/mesiac1051,- eur + prémie v závislosti od tržieb, dochádzková odmena 50,- eur, zákonné príplatky, + pracovné jubileá od 300,- eur do 1000,- eur, životné jubileá od 250,- eur do 300,- eur, odporúčanie zamestnanca 50,- eur, vitamínové balíčky 2x do roka v sume 25,- eur, vianočná poukážka 20,- eur, vianočné a veľkonočné tašky výrobkov TAURIS, program mentorstvo (zaúčanie) 100,- eur po dobu 3 mesiacov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom,
- objednávanie, príjem a dokladanie tovaru,
- práca s pokladňou a platobným terminálom,
- udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni,
- kontrola kvality a trvanlivosti tovaru,
- označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek,
- informovanie zákazníkov o predávanom sortimente,
- pravidelné vykonávanie inventúr na predajni.

- Práca v spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou,
- výkonnostné prémie /mesačne/,
- odmeny vianočné a pri životných jubileách,
- odmeny vernostné až do 1000 € /ročne/,
- jedálna karta,
- sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc/,
- pracovné oblečenie.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslanie Vášho životopisu je považované za vyjadrenie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania na uvedené pracovné miesto.

Spracúvanie Vašich osobných údajov v rámci výberového konania sa zakladá na súhlase podľa článku 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR).

Ak nie je vo Vašej žiadosti uvedená doba, počas ktorej môžeme Vaše osobné údaje s Vašim súhlasom spracúvať za účelom evidencie možných kandidátov pre budúce výberové konania, Váš životopis a Vaše osobné údaje po ukončení výberového konania zlikvidujeme.

Udelením súhlasu so spracovaním osobných údajov nie sú dotknuté Vaše práva dotknutej osoby. Na základe písomnej žiadosti alebo osobne u prevádzkovateľa máte právo:
- žiadať o prístup k svojim osobným údajom a o opravu,
- vymazanie alebo obmedzenie spracúvania svojich osobných údajov,
- namietať spracúvanie svojich osobných údajov;
- na prenosnosť osobných údajov,
- podať návrh na začatie konania na Úrade na ochranu osobných údajov SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárske - odbor predavač/predavačka, hygienické minimum, platný zdravotný preukaz

- Skúsenosti s prácou v obchode,
- záujem a chuť predávať,
- príjemné a ústretové vystupovanie,
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť.

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4212079  Dátum zverejnenia: 9.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 051 EUR/mesiac